روش ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد

folder_openمقالات
comment1 دیدگاه

روش ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد

روش های ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد
روش های ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد

معمولا در کمپ ترک اعتیاد چه میگذرد ؟ شاید این سوال خیلی از شما ها باشد ، ما امروز اینجا میخواهیم در این مقاله به صورت کامل به این سوال شما پاسخ دهیم و چند نوع از روش های ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد را برای شما مثال بزنیم ، پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید .

در کمپ ترک اعتیاد چه میگذرد ؟

در کمپ های ترک اعتیاد تمام مراحل زیر نظر پزشک و متخصصان اعتیاد و روانشناسان و مشاوران با تجربه پیگیری میشود و آن ها در تلاش هستند تا بیمارانی که از نظر جسمی و روانی آسیب دیده اند را درمان بکنند و به زندگی پاک بدور از اعتیاد آشنا بکنند ،کلینیک های ترک اعتیاد معمولا با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کشور اقدام به فعالیت و درمان معتادان عزیز می نمایند .

مراحل درمان اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد

مراحل درمان اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد
مراحل درمان اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد

تمام مراحل ترک اعتیاد در منزل و کلینیک های ترک اعتیاد به صورت اصولی و علمی در همه مراکز یکی می باشد . معمولا تفاوتی که بین کمپ های ترک اعتیاد وجود دارد ، در کادر درمان و روش های مورد استفاده برای ترک و همچنین امکانات رفاهی و مکان قرار گیری کمپ بستگی دارد که یک کمپ را در بین سایر رقبای آن برتر می سازد .

کمپ ترک اعتیاد تهران احیاء تازه با کادر درمانی دلسوز و مسئولیت پذیر سعی بر این دارد تا در همه شرابط بهترین خدمات را برای شما بیماران عزیز اعتیاد فراهم نماید ، همچنین مراحل ترک اعتیاد در مرکز تخصصی تهران به شرح زیر می باشد :

معاینه پزشکی

در قدم اول پس از ثبت نام در کمپ ترک اعتیاد ، بیمار توسط پزشک تخصصی مرکز ، مورد معاینه قرار میگیرد و بر روی آن آزمایشاتی همانند : تست خون ، تست سلامت قلب، تست قند ، تست ریه و در حال حاضر تست ویروس کرونا را طی میکند و وارد کمپ ترک اعتیاد می شود .

قرنطینه و سم زدایی

کمپ ترک اعتیاد در تهران
کمپ ترک اعتیاد در تهران

در مرحله دوم پس از معاینه پزشکی ، بیمار در مرحله سم زدایی قرار میگیرد . قرنطینه به این شکل است که بیمار در محیطی با امکانات مناسب تفریحی و سلامت قرار میگیرد تا بدور از مواد بتواند کاملا مواد مخدر را از بدن خود خارج نماید . در این مرحله بیمار کاملا زیر نظر پزشک متخصص قرار میگیرد و با مصرف دارو و آرامبخش ها (در صورت نیاز ) بیمار را از وجود اوردوز و تشنج حفظ می نمایند.

مشاوره و درمان روانشناختی

در ادامه در مرحله سوم پس از گذراندن مرحله سم زدایی ، فرد بیمار در برنامه بعدی باید بازیابی روح و روان خود را به دست آورد و این مرحله بعدی می باشد که ما در کمپ ترک اعتیاد تهران احیاء تازه آن را به بهترین شکل انجام خواهیم داد . این دوره حدود 2 الی 3 هفته به طول خواهد کشید و فرد بیمار زیر نظر روانپزشک و ملاقات با خانواده انجام می شود .

در این مرحله برنامه های تفریحی سالم نظیر بازی های گروهی و ورزشی نیز انجام می شود تا فرد بتواند بهترین دوره های ترک را سپری بکند .

مشاوره خانواده

یکی از بهترین و پررنگ ترین نقش ها را ، خانواده ها برای ترک اعتیاد بیمار دارند . در کنار درمان روانی فرد بیمار ، نزدیکان و افراد خانواده نیز باید زیر نظر مشاوره باشند و آموزش های لازم برای نوع برخورد با معتاد را بیاموزند تا پس از مرخص شدن بیمار دوباره به سمت اعتیاد روی نیاورد .

پیگیری های بعد از ترخیص بیمار در کمپ ترک اعتیاد تهران احیاء تازه

پس از بهوبودی و ترخیص شدن بیمار از کلینیک ترک اعتیاد ، لازم می باشد تا بیمار در دوره ها و آموزش های روانشناسی حضور پیدا بکند و این ارتباط با مددیاران تا مدت ها ادامه پیدا بکند .

بهتر است بدانید که ترک اعتیاد فقط با سم زدایی و بدون درمان های روحی اثر بخشی چندانی نخواهد داشت و این امکان وجود دارد که باز هم بیمار به سمت اعتیاد روی بیاورد . کلینیک ترک اعتیاد احیاء تازه (بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران) پس از ترخیص شدن بیماران ، وضعیت آن ها همچنان تا مدت ها پیگیری میکند و از فرد تقاضا میکند تا در جلسات مختلف شرکت بکنند .

فرق بین کمپ ترک اعتیاد و کلینیک ترک اعتیاد چیست ؟

روش های ترک اعتیاد
روش های ترک اعتیاد

حقیقتا کلینیک ترک اعتیاد و یا کمپ ترک اعتیاد دو واژه مترادف به هم هستند برای مراکزی که به صورت تخصصی و حرفه ای کار ترک اعتیاد را انجام می دهند نامیده میشوند . اما باید افسوس خورد که امروز کلینیک های غیر مجاز ترک اعتیاد در همه جا به وجود آمده اند و توانستن با هزینه کمپ و تبلیغات بالا نظر افراد را به خود جلب بکنند و اقدام به پذیرش بیماران و معتادان نمایند .

معمولا اخبار های منفی ای به گوش افراد رسیده اند که در کمپ های ترک اعتیاد (که فقط مربوط به کمپ های غیر مجاز است ) به جای استفاده از روش های اصولی درمانی بیمار ، از روش های غیر علمی و غیر اخلاقی همانند کتک زدن و شکنجه دادن بیمار استفاده می شود این اخبار ها و کمپ های غیر مجاز به شدت بیماران اعتیاد را ترسانده است و خود را از ترک در کلینیک های کمپ ترک اعتیاد منع می دارند.

منابع مالی کلینیک های ترک اعتیاد توسط سازمان بهزیستی تامین می شود . افراد حاضر شده در کمپ ها نیز افرادی می باشند که به صورت اجباری برای ترک به این مراکز سپرده شده اند . در پیش مراکزی هستند که به صورت خصوصی و یا داشتن مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کشور فعالیت می کنند . این مراکز به نام کلینیک ترک اعتیاد شناخته می شوند و با هزینه های بیماران و کمک های بهزیستی ، با امکانات تخصصی و رفاهی ویژه ادامه میشوند.

ما در کلینیک ترک اعتیاد احیاء تازه که یکی از بهترین کلینیک های ترک اعتیاد در تهران هم می باشد ، با داشتن پزشکان ، مددیاران ، پرستاران و روانشناسان و مشاوران مجرب گرد هم آمدیم تا به صورت علمی و تخصصی به بیماران کمک کنیم و آن ها را از دام اعتیاد جدا سازیم

شما دوستان عزیز میتوانید با رفتن به صفحه “روش های ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد” در این باره بیشتر اطلاعات کسب نمایید .

راه های تماس با ما

دوستان عزیزی که تمایل به برقراری ارتباط با ما را دارند ، میتوانید از راه های زیر با ما در تماس باشید :

چت آنلاین
تماس با ما (ثبت نام در کمپ)
شبکه مجازی کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه (اینستاگرام)

اگر ساکن شهر تهران، یا اطراف آن مثل (ورامین ، پاکدشت ، شهرری ، قرچک) می باشد و نیاز به ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد دارید ، با ما در تماس باشید تا مشاوران ما بهترین راه های ترک اعتیاد را در اختیار شما عزیزان بگذارند .

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

درباره کمپ ترک اعتیاد اختیاری و اجباری بیشتر بدانید

Tags:

پست های مرتبط :

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.