کمپ ترک اعتیاد اختیاری

folder_openمقالات
comment4 دیدگاه

بررسی کامل کمپ ترک اعتیاد اختیاری و مزایای آن

کمپ ترک اعتیاد اختیاری
کمپ ترک اعتیاد اختیاری

کمپ ترک اعتیاد اختیاری به کمپ هایی گفته می شود که بیمارانی که اعتیاد به سیگار و مواد مخدر با رضایت خود به آنجا می روند تا درمان شوند. به بیانی دیگر ترک اختیاری نوعی انتخاب است که توسط فرد بیمار انجام می شود. در ادامه این کمپ و حمایت ها و نحوه درمان او است که تعیین می کند بیمار در چه مدت سلامتی خود را بدست آورد. پس باید برای ترک اعتیاد به روش تمایلی ، این مطلب از بهترین کمپ ترک اعتیاد اختیاری (احیاء تازه) را تا انتها بخوانید.

معرفی دقیق تر و با جزئیات یک کمپ ترک اعتیاد اختیاری

می دانیم که هدف از ایجاد یک کمپ ترک اعتیاد خوب، درمان بیمارانی است که به سیگار و دخانیاتی مثل تریاک، قلیان و… اعتیاد دارند. حال این سوال پیش می آید که چرا وقتی می توان در خانه هم سیگار را ترک کرد، باید به کمپ رفت؟ جواب بسیار واضح است! شاید شما از دور که نگاه می کنید، کاری بسیار ساده باشد که سیگار را ترک کنید اما اینطور نیست!

در این مقاله میتوانید بهترین روش برای ترک سیگار یا نیکوتین را بخوانید .

ما در احیاء تازه(بهترین کمپ ترک اعتیاد اختیاری در تهران) به دلایلی را که ممکن است یک بیمار نتواند اعتیاد را ترک کند می دانیم. کمپ ترک اعتیاد با داشتن مشاورین، پزشک، متخصصین روان درمانی و پرسنل دیگر، تشخیص می دهد که فرد نیاز به ترک اجباری دارد و یا اختیاری. پس از آن که روحیات بیمار بررسی شد، تصمیم گرفته می شود که ترک اعتیاد به چه روشی انجام گیرد.

لازم به ذکر است بیشتر آنان که با میل و علاقه می خواهند اعتیاد به سیگار و مواد مخدر را ترک کنند، به سمت ترک اعتیاد اختیاری می آیند. پر واضح است در صورت تمایل، کار های بسیار دشوار نیز از دست انسان ها بر می آید. می دانیم که داشتن یک احساس زیبا نسبت به یک چیز می تواند نظر ما را نسب به آن شکل دهد. اگر شما جزء آن تعداد اندکی باشید که اعتیاد اجباری را دشوار تر از اختیاری نمی دانید، شاید از کمپ ذهنیت بدی داشته باشید. در ادامه این ذهنیت و تصور را به خوبی برای شما رقم خواهیم زد.

چرا بهتر است اعتیاد را اختیاری ترک کنیم؟

مزایای ترک در کمپ
مزایای ترک در کمپ

اعتیاد به سیگار را برای شما مثال می زنیم! فرض کنید فردی با تصور اینکه یک نخ که معتاد نمی کند(!) به سراغ سیگار کشیدن های تفننی برود. بلافاصله و با اولین دودی که وارد ریه های وی می شود، بدن او بشدت به این امر پاسخ می دهد. اولین پاسخ در مغز شما شکل می گیرد. جایی که پیام های عصبی با نیکوتین جابجا می شوند. این یعنی آغاز احساس خماری و یا نیاز شدید به نیکوتین. برای همین است که کسانی که در ابتدا سیگار می کشند، بعد ها ممکن است سراغ دیگر مواد مخدر مثل شیشه، کوکائین، هروئین ، تریاک و… نیز بروند.

در ابتدای مصرف سیگار سرفه های شدیدی ممکن است برای او پیش آیند. دلیل این امر درگیر شدن بسیار جدی مجاری تنفسی و سلول های پوشاننده این مجاری است. رفته رفته این سرفه ها برای وی عادی خواهند شد؛ جای خطرناک داستان هم همین جا است!

رفته رفته بدن دیگر اخطاری به دریافت و مصرف سیگار نشان نمی دهد که هیچ، باید سیگار باشد و کشیده شود تا مغز دستور آرامش دهد! این امر بدلیل نیکوتین موجود در دود سیگار و مواد مخدر است. پس فرد بسیار درگیر شده و میل به دریافت دوز های بیشتر و بیشتر خواهد داشت.

پس از آن هم با توجه مضراتی که اعتیاد به مواد مخدر دارد، بهتر است به فکر کنار گذاشتن آن و داشتن یک زندگی سالم باشد. بخش کوچکی از مضرات اعتیاد به سیگار و مواد مخدر:

 1. سلب آرامش و پاکی از روح فرد
 2. درگیر کردن تنفس وی
 3. کم کردن اعتماد به نفس او
 4. تحت تاثیر قرار دادن سلامتی بدن بخصوص در قلب و شش ها
 5. ایجاد حالات مختلف عصبانیت، خشم، توهم و…
 6. بوی بد گرفتن مو، نفس و لباس فرد از دود سیگار و دیگر مواد مخدر
 7. پیری زودرس بخصوص برای پوست
 8. حال نه چندان خوب در طول روز و هنگام خواب
 9. خطر بیشتر برای سرطان های مربوط به دستگاه تنفسی
 • ابتلا به انواع بیماری ها در شدید ترین وضع ممکن
 • و…

چگونگی ورود بیماران به کمپ های ترک اعتیاد

آغاز یک زندگی جدید بیانگر روز های زیبای پس از آن نیز خواهد بود. با توجه به مضرات گفته شده، اگر فرد بیمار خود به این نتیجه برسد که سیگار و اعتیاد به دیگر مواد بسیار برای وی ضرر دارد، به سراغ ترک آن خواهد رفت. ترک در منزل بسیار سخت می تواند باشد! چرا که شاید موقعیت های مختلفی پیش آید که قبلا در آن ها مصرف می کردید و الان نیز هوس مصرف به سرتان می زند!

حال بیایید دلایل و محدودیت ها را کنار بگذاریم. ما می دانیم وقتی با یک تیم تخصص ترک اعتیاد مواجه باشیم، ترک برای ما بسیار لذت بخش و ساده خواهد بود. احیاء تازه(بهترین کمپ ترک اعتیاد اختیاری در تهران) به شما در ابتدا مشاوره ترک و پاکی دائمی در زندگی را ارائه می کند.

در ادامه شما با در دست داشتن مدارک شناسایی و بهمراه بردن یک فرد بعنوان فرد معرف(البته در صورت وجود) می تواند نسبت به ثبت نام برای ترک اختیاری اعتیاد اقدام نماید. در ادامه با توجه به سن، مدت زمان مصرف شخص، روحیات وی و… موارد مورد نیاز برای درمان وی آغاز خواهد شد. تبریک! شما اولین و مهم ترین قدم را برای هدیه دادن زندگی سالم به خود و اطرافیانتان را برداشته اید.

ترک اختیاری یا اجباری
ترک اختیاری یا اجباری

نحوه درمان بیماران در کمپ های اختیاری

با توجه به اینکه درمان با شرایط خاص تر بیمار، باید خاص تر نیز دنبال شود، ما در احیاء تازه(بهترین کمپ ترک اعتیاد اختیاری شهرری) تمام نیاز های فرد را می دانیم. پرسنل در نهایت مهربانی و تخصص در حرفه خود، شما را هر روز به هدفتان نزدیک تر خواهند کرد.

وقتی شیوه درمان به شکل اختیاری انتخاب شود، کار ساده تر نیز خواهد شد! چرا که شما با تمام وجود دوست دارید که ترک کنید. پس اگر پشتیبانی خوبی برای شما وجود داشته باشد، هیچ مانعی را جلوی روی خود نخواهید دید. مگر نه!؟

در طرف مقابل با وجود انتخاب ترک اعتیاد اجباری، اگر فرد از صمیم قلب نخواهد این کار را ترک کند، نمی توان با اطمینان گفت برای همیشه پاک خواهد ماند!

در این مقاله میتوانید ترک اعتیاد اجباری را برسی نمایید .

مقایسه ای بسیار ساده است اینکه اگر یک سنگ را در نظر بگیریم، شیب مکانی که سنگ روی آن قرار گرفته نیز نظر فرد درباره حرکت باشد. حال اگر شیب بصورت ترک اعتیاد باشد، ما می توانیم براحتی آن سنگ را هدایت کنیم و نتیجه را کامل بگیریم. اما اگر شیب به عدم ترک اعتیاد باشد، ما شاید بتوانیم کمی سرعت را کم کنیم یا جلوی آن را بگیریم اما نمی توانیم مانع حرکت آن سنگ تا همیشه شویم. پس بهتر است ترک اعتیاد اختیاری را انتخاب کنید.

اهداف کمپ ترک اعتیاد برای درمان بیماران

هر اقدامی نیاز به هدف دارد تا بتواند موثر و نتیجه بخش باشد. حال این قضیه در ترک اعتیاد اختیاری هم صدق می کند. احیاء تازه (بهترین کمپ ترک اعتیاد اختیاری در تهران) اهداف بسیار زیبایی از تشکیل این مجموعه دارد. بخشی از این اهداف عبارت اند از:

 • مهیا کردن محیطی آرام و آرامش بخش برای بیماران
 • مدیریت بسیار خوب در راستای رسیدن به هدف
 • برنامه ریزی و مقایسه رشد هر روز بیماران
 • احیای حیاتی تازه به فرد و جامعه
 • درمان افرادی بیشتری از سطح کشور
 • هدیه کردن زندگی پاک و دریافت دعای خیر بیمار و اطرافیانش

این اهداف بخشی از اهداف یک کمپ هستند. فقط برای داشتن زمینه ای زیبا از کمپ ها برای شما بیان کرده ایم. می توانید با مراجعه به بهترین کمپ ترک اعتیاد تهران و شهرری، با محیطی کاملا آرامش بخش مواجه شوید. پس باید تصمیم را همین الان و بصورت کاملا جدی بگیرید. اگر نیاز به مشاوره دارید می توانید براحتی با ما در تماس باشید.

در این صفحه میتوانید روند ثبت نام در کمپ را پیگیری و آموزش ببینید .

مزایای ترک اعتیاد به سیگار و مواد مخدر در کمپ ها

کمپ ترک اعتیاد اختیاری
کمپ ترک اعتیاد اختیاری

مضراتی که برای اعتیاد به سیگار و مواد مخدر گفتیم تنها بخشی از ضرر های آن ها بود. می دانیم ضرر اصلی این اعتیاد، نگرانی همیشگی آن است. آیا می توان سیگار را برای همیشه ترک کرد؟ آیا می توان بدون دغدغه سیگار را ترک کنیم؟ و هزاران آیای دیگر که جواب همه آن ها با ترک برای شما روشن خواهد شد.

می دانیم ترک اعتیاد کاری بسیار مشکل و در عین حال انجام شدنی است! یعنی با وجود سختی هایی که دارد، نتیجه ای بسیار عالی خواهد داشت. حال اگر این سختی ها بخواهد در خانه و به تنهایی تحمل شود، ممکن است طاقت بیمار را تنگ کند. همچنین او را برای ترک برای همیشه نا امید سازد! پس نیاز به پشتیبان همیشه احساس می شود.

ما در احیاء تازه(بهترین کمپ ترک اعتیاد شهرری) همراه شما هستیم. نگران هیچ مشکل و یا دغدغه ای نباشید. ما و مجموعه ما نیاز های شما را می دانیم، با علایق و روحیات شما تا حد زیادی آشنا هستیم، تفریحات سالم و همگانی برای شما مهیا می کنیم، شما را برای رفتن به سوی زندگی پاک آماده می کنیم، دستتان را می گیریم تا هیچوقت حس نکنید که تنها هستید و تمام جوانب را برای ترک همیشگی اعتیاد شما در نظر می گیریم.

بهترین کمپ ترک اعتیاد اختیاری در تهران

با توجه به موارد گفته شده، چه انتخابی می تواند زیبا تر از انتخاب احیاء تازه بعنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد اختیاری در تهران باشد!؟ ما در مجموعه خود بصورت کاملا بروز و حرفه ای تمام نیاز های شما را برآورده خواهیم کرد. به شما روحیه ترک اختیاری مواد مخدر را خواهیم داد. به شکلی کاملا هدفمند هر روز به هدف خود نزدیک تر خواهید شد، مطمئن باشید!

با توجه به اینکه اهداف بهترین کمپ ترک اعتیاد را برای شما گفتیم، احیاء تازه اهداف و مزایای بسیاری علاوه بر آن اهداف دارد. استفاده از مدرن ترین امکانات و متد های درمانی، استفاده از جدید ترین دارو ها و علم پزشکی برای درمان، استفاده از بهترین مشاوره ها در راستای ترک بهتر شما، ارائه بهترین خدمات برای راحتی خیال شما و خانواده عزیزتان و هزینه مناسب برای تمام افرادی که می خواهند در کمپ اعتیاد را ترک کنند از دیگر مزایای استفاده از خدمات احیاء تازه(بهترین کمپ ترک اعتیاد شهرری) برای ترک سیگار و مواد مخدر بصورت اختیاری است.

نتیجه تصمیم گیری اختیاری برای ترک

کمپ ترک اعتیاد در تهران
کمپ ترک اعتیاد در تهران

اعتیاد به سیگار و مواد مخدر برای سلامتی همگان ضرر دارد! می دانیم رفته رفته مواد مخدر جدید و با تنوع بیشتری به بازار می آید که ترک کردن هر یک از آن ها مشکلی جدید است. پس بهتر است از همین الان برای همیشه این بار سنگین را از دوش خود برداریم.

ترک اعتیاد اختیاری راحت تر از ترک با روش اجباری است! واضح است که شما با داشتن تمایل می توانید بهتر و راحت تر با این قضیه کنار بیایید. در ضمن می توانید با داشتن روحیه ای قوی تر، به جنگ با اعتیاد بروید. مطمئن باشید که می توان اعتیاد را ترک کرد. با تمام سختی هایی که این کار دارد، نتیجه اش آنقدر لذت بخش است که با تمام وجود به سمت آن زندگی پاک تلاش کنید.

شاید شما هم به یاد ضرب المثل معروفی افتاده اید که می گوید:«یه سال بخور نون و تره، یه عمر بخور نون و کره!» این ضرب المثل بیانگر سخت گرفتن به خود بمدت یک سال و راحتی خیال پس از آن به مدت تمام سال هایی است که قرار است زنده باشید. پس بیایید کمی راحت تر و با دیدی وسیع تر به داستان نگاه کنیم. ترک اعتیاد به روش اختیاری بسیار ساده تر از اجباری است. کمک پشتیبان از سوی کمپ ترک اعتیاد هم بهترین همراهی برای روز های سخت شما خواهد بود.

کمپ ترک اعتیاد در تهران
کمپ ترک اعتیاد در تهران

برای اطلاع از شرایط ترک اعتیاد اختیاری در بهترین کمپ ترک اعتیاد تهران و شهرری، می توانید با ما در تماس باشید. سوالات خود را بپرسید و با خیال راحت تصمیم گیری کنید. در بخش نظرات هر سوالی دارید از ما بپرسید تا دیگر کاربران هم به جواب سوالات مشابه برسند. یادتان نرود این مطلب را برای دوستان و آشنایان خود که می دانید به آن نیاز دارند ارسال کنید.

برای ثبت نام در کمپ از بالای صفحه “ثبت نام در کمپ” اقدام کنید تا یک قدم بزرگ و اولین قدم خود را برای یک زندگی تازه و احیای تازه به زندگی خود برداشته باشید.

همچنین میتوانید از صفحات مجازی ما برای تماس به صورت پیامی با مشاوران ما برخوردار شوید .

با آرزوی بهترین ها و سلامتی برای شما عزیزان .

3.7/5 - (3 امتیاز)
مقاله قبلی
دوره ترک اعتیاد – دوره ترک سیگار
مقاله بعدی
4 نکته درباره سیگار های الکترونیکی

درباره کمپ ترک اعتیاد اختیاری و اجباری بیشتر بدانید

Tags: بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران, كمپ ترك اعتياد در تهران, کمپ ترک اجباری, کمپ ترک اعتیاد اجباری, کمپ ترک اعتیاد در تهران

پست های مرتبط :

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • آواتار امیرحسام
  امیرحسام
  1400-08-01 14:56

  داشتن تلفن همراه در کمپ ترک اعتیاد اختیاری شما مجاز می باشد؟

  پاسخ
  • سلام کاربرگرامی کمپ ترک اعتیاد تهران
   بله مجاز می باشد در کمپ اعتیاد ما

   پاسخ
  • آواتار قاسم شهبازی
   قاسم شهبازی
   1401-12-09 02:08

   سلام بنده ناخواسته افتادم تو شیره البته مصرفم روزی تقریبا نیم گرم شیره میباشد و برایم زجر آور شده من ورزشکار هستم آیا چه دارویی تجویز میکنید و هزینشم هم اعلام کنید واقعا از این وضع خیلی بهم ریختم و همسرم هم نمیدونه ممنون میشم راهنماییم کنید

   پاسخ
 • […] ترک اعتیاد در تهران” روش های ترک اعتیاد که هم به صورت اختیاری و هم به صورت اجباری می باشند را برسی نمایید […]

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.