کمپ ترک اعتیاد تمایلی | کمپ تمایلی

folder_openترک اعتیاد, مقالات
commentبدون دیدگاه

کمپ ترک اعتیاد تمایلی

کمپ ترک اعتیاد احیای تازه واقع در تهران ، شهرری برای بیماران عزیز که گرفتار اعتیاد شده اند ، تاسیس شده است .

کمپ تمایلی
کمپ تمایلی در تهران و شهرری

کمپ ترک تمایلی

همانطور که از نام این نوع خدمات مشخص است ، بیمار خود را به کمپ معرفی میکند تا روند درمان خود را آغاز کند و یک پروژه مفید در زمینه سلامتی خود را شروع کند . در ادامه راه های ارتباطی خود را برای ثبت نام به شما عزیزان میگوییم .

همچنین خانواده های محترم میتوانند بیمارانی که دوچار اعتیاد هستند میتوانند از طریق فرم ثبت نام یا تماس با مشاوران و مدیران ما اقدام به ثبت نام بکنند.

متادون درمانی

بی توجهی مسئولان کمپ ترک اعتیاد به بیماران ، بیماران را به جهت ترک اعتیاد ، به مددجویان جهت بهبودی تدریجی سختی در زمان ترک می دهند . به گفته برخی از کارشناسان ، در صورت پیدا کردن اعتیاد به این ماده ، ترک آن به مراتب دشوار تر از ترک موادمخدر است که در بلند مدت  متادون بسیار دردسر تر از سایر مواد می شود .

این کارشناسان می گویند که این نوع کمپ ها به دلیل هزینه بالای رعایت پروتکل های استاندارد ترک اعتیاد ، تصمیم دارند تا بیماران خود را از روش متادون درمانی ترک بدهند و بیشتر هدف آنان مهار معتادان هست نه ترک دادن آنان ، برای همین به توجویز این دارو روی آورده اند. اما در روش ترک تمایلی این رویه انجام نمی شود . در کمپ ترک اعتیاد احیای تازه واقع در تهران ، منطقه شهرری این گونه روش ترک را ممنوع میکند .

کمپ تمایلی
کمپ تمایلی شهرری

روش سم زدایی در کمپ ترک اعتیاد

می توان گفت سم زدایی یکی از بهترین و مهمترین روش های ترک اعتیاد که جزوه اولین مراحل ترک در کمپ ترک اعتیاد است می باشد . با توجه به شرایط مختلف بیمار ها ، روش های گوناگونی وجود دارد که آنان را در ادامه نام میبریم . سم زدایی به صورت طبیعی و بدون دارو ، سم زدایی با دارو انجام میشود .

در روش ترک با سم زدایی ، یک مرحله بسیار سخت و حساس پشت رو است که در آن باید دقت بسیار زیادی به خرج داد تا به بیمار صدمه ای وارد نشد . هدف اصلی این است که با کمترین درد و خماری و با بهترین کیفیت ترک ، بیمار بتواند بهبودی کامل خود را به دست آورد که در این روش از داروهای مخدر برای تسکین درد و گذراندن این دوره استفاده میشود .

متاسفانه داروهایی مثل متادون در بازار وجود دارد که برای ترک تجویز می شود ، اما خود منجر به درگیر شدن با اعتیاد با ماده جدیدی می شود .  البته از روش سرم درمانی ، در برخی از کلینیک های ترک اعتیاد به عنوان روش سم دایی سریع و فوق سریع هم انجام می شود که این مرحله در بحث ما نمی گنجد .

بسیاری از قسمت هایی از سم زدایی در کمپ ترک اعتیاد ، وابسته به تجربه کادر درمانی می باشد . ما در کمپ ترک اعتیاد احیای تازه واقع در تهران ، روش ترک تمایلی و ترک اجباری رو فراهم ساخته ایم که عزیزان و بیمارانی که گرفتار اعتیاد شده اند ، با مراجعه به کمپ ، روش درمان خود را دست بگیرند و شروع یک زندگی زیبا و پاک را داشته باشند .

کمپ اعتیاد
کمپ تمایلی

ثبت نام در کمپ تمایلی

شما دوستان عزیز میتوانید با رفتن به صفحه ثبت نام در کمپ ، روند ثبت نام را آغاز نمایید.

همچنین میتوانید با رفتن به اینستاگرام کمپ احیای تازه ، به صورت کاملا تمایلی ثبت نام کنید و با مشاوران ما در زمینه سوال درباره نوع ترک ، مدت ترک داشته باشید ما با بهترین کیفیت پاسخ گویی ، جوابگوی شما عزیزان هستیم .

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

درباره کمپ ترک اعتیاد اختیاری و اجباری بیشتر بدانید

Tags: , , ,

پست های مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.