پشتیبانی کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه
پاسخگوی همه سوالات شما عزیزان هستیم.

09358666564 09122687608

بهترین روش ترک کمیکال

folder_openمقالات
comment1 دیدگاه

تاریخ بروز رسانی : 1401/11/15 – توسط : MHA007

بهترین روش ترک کمیکال

در این مقاله ما قصد داریم تا بهترین روش ترک کمیکال را به شما عزیزان معرفی کنیم و به صورت کامل با این مواد مخدر آشناییت پیدا بکنید ، پس تا انهای این مقاله همراه کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران باشید. در ادامه میتوانید فیلمی از آپارات در مورد کمیکال کمیکال ماده ای که یکبار مصرفش هم کافی است مشاهده کنید.

?نسخه پادکست ویدئو کمیکال?

کمیکال چیست؟

برای اینکه درک بهتری از داروهای شیمیایی کمیکال Chemical Drug داشته باشید داشته باشید، می خواهیم شما را با این ماده مخدر توهم زا آشنا کنیم، زیرا منظور از کمیکال همان مواد توهم زا است. توهم زاها دسته ای از داروها هستند که باعث ایجاد توهم در فرد می شوند که در آن افراد تصاویر را می بینند، صداها را می شنوند و احساساتی را احساس می کنند که بسیار واقعی به نظر می رسند اما واقعی نیستند.

بسیاری از مصرف کنندگان کمیکال معتقدند که این ماده شیمیایی اعتیاد آور نیست و مصرف آن خطری ندارد، اما تعداد زیادی از کسانی که با عوارض مصرف مواد شیمیایی مواجه شده اند و برای ترک کمیکال به مراکز ترک اعتیاد مانند احیاء تازه مراجعه می کنند و این مورد به وضوح خلاف این باور اشتباه را ثابت میکند.

با پختن ترکیب مراسوئیت با گیاه مریم گلی ماده ای به نام کمیکال به دست می آید.

کمیکال نوعی ماده روانگردان از خانواده AM است. در واقع با زبان دیگر میتوان گفت که آن همان ماری جوانای صنعتی است. این دارو معمولاً با نام های دیگری مانند نعناع جادویی، مریم گلی، گیاه چوپان، برگ نبودت، سالی دی، ماریا پاستورا، مریم گلی شناخته می شود.

در ماری جوانا ماده ای به نام THC وجود دارد که باعث ایجاد حالات روحی در مصرف کننده می شود و دوز این ماده در نوع صنعتی آن بسیار بیشتر از حد معمول است.

داروهای شیمیایی عمدتاً در مناطقی مانند جنوب مکزیک و بخش‌هایی از آمریکای مرکزی و جنوبی یافت می‌شوند. سرخپوستان مازاتک قرن ها از این دارو در مراسم سنتی استفاده می کردند.

متأسفانه مصرف مواد شیمیایی در بین جوانان 18 تا 25 ساله بیشتر دیده می شود و این افراد به دلایل و بهانه های مختلف از جمله کنجکاوی، اثرات معنوی و داشتن روحیه بهتر از آن استفاده می کنند. حالا می دانید شیمی چیست. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

اینفوگرافی بهترین روش ترک کمیکال

اینفوگرافی ترک کمیکال
اینفوگرافی ترک کمیکال

روش های استفاده از کمیکال

 1. به صورت قرص یا مایع
 2. خام یا خشک
 3. دم کردن آنها در چای
 4. استنشاق یا تزریق
 5. استنشاق، بخار یا دود
 6. جذب آن از طریق پوشش داخل دهان از طریق کاغذهای آغشته به دارو انجام می شود.

گیاه مریم گلی

گیاه مریم گلی
گیاه مریم گلی

این ماده شیمیایی که با نام مریم گلی نیز شناخته می‌شود، گیاهی بومی کوه‌های جنوب مکزیک، نوعی  سالویا دیوینوروم Salvia Divinorum است، حاوی ماده‌ای به نام سالوینورین A (به انگلیسی: Salvinorin A) است که می‌تواند باعث تجارب شدید روانگردان شود. این توهم زا بر ساختارهای مغز تأثیر می گذارد که آن را از سایر داروهای توهم زا مانند ال اس دی و قارچ ها متمایز می کند که بر سطح ماده شیمیایی به نام سروتونین در مغز تأثیر می گذارد.

مریم گلی نام های دیگری مثل حکیم پیشگو، نعناع جادویی، ماریا پاستورا، سالی دی و گیاه چوپان نیز دارد.

عوارض بلند مدت کمیکال

اثرات مریم گلی به سرعت و گاهی در کمتر از یک دقیقه ظاهر می شود. معمولاً بعد از 30 دقیقه یا 1 ساعت ناپدید می شوند. اثرات آن بر مهمترین قسمت بدن یعنی مغز و ذهن است که می تواند از خفیف تا شدید متفاوت باشد. افرادی که از این گیاه استفاده می کنند، بسته به میزان قوی دارو که مصرف کرده اند، می توانند ترسناک باشند و کارهای خطرناکی انجام دهند.

 • تغییرات دما در بدن
 • توهمات و تغییرات در ادراک بصری
 • ضربان قلب نامنظم
 • خنده های کنترل نشده
 • نوسانات خلقی و عاطفی
 • مسخ شخصیت (حس ارتباط بدن با دنیای اطراف)
 • مشکل در تمرکز (سرگیجه و سبکی سر)
 • ناتوانی در تشخیص تفاوت بین آنچه واقعی است و آنچه تصور می شود
 • عدم هماهنگی و لکنت زبان است.

از بزرگترین مشکلاتی که میتوان از گیاه مریم گلی نام برد اثرات روانی چشمگیر آن می باشد .تا جایی که این دارو قادر است هماهنگی و واقعیت مصرف کننده را مختل کند و خطرات واقعی مانند آسیب جدی یا مرگ تصادفی را برای او به همراه داشته باشد.

چه علائمی که نشان میدهد فرد کمیکال مصرف کرده

 1. الگوهای خواب نامنظم.
 2. رفتارهای عجیب و خارج از شخصیت.
 3. کناره گیری از خانواده و دوستان.
 4. تغییر در تغذیه و اشتها.
 5. از دست دادن علاقه به فعالیت هایی که قبلا لذت بخش بوده اند.
 6. پایین آمدن سطح نمرات یا کم کاری در محل کار.
 7. مشکل در تمرکز و به خاطر سپردن چیزها.

روش های ترک کمیکال

روش های ترک کمیکال

روش های ترک کمیکال همانطور که می دانید اعتیاد یک بیماری است که قسمت هایی از مغز را درگیر می کند. و زمانی که مصرف کننده از اعتیاد رنج می برد، نمی تواند میزان مصرف مواد کمیکال و دفعات مصرف آن را کنترل کند. رفتارها، ظاهر فیزیکی، وضعیت عاطفی، امور مالی و روابط بین فردی می توانند در نتیجه اعتیاد به مریم گلی آسیب ببینند.

دوستان عزیز ما در یک مقاله به صورت کامل درمورد ترک اعتیاد نوشته ایم که میتوانید آن را برسی کنید و اطلاعات بیشتری راجب آن کسب نمایید.

برنامه‌های درمان اعتیاد می‌تواند به رفع علل زمینه‌ای سوء مصرف مریم گلی کمک کند و به پرهیز و جلوگیری از عود کمک کند. خدمات سم زدایی همچنین می تواند به افراد کمک کند تا با مدیریت عوارض جانبی ترک، با خیال راحت مصرف مریم گلی را متوقف کنند و سپس می توانند با یک برنامه درمانی که شامل جلسات درمانی و مشاوره است، مرتبط شوند. ذیل

توانبخشی توهم زا بستری یا سرپایی می تواند انواع درمان های رفتاری و درمان های تخصصی را برای رسیدگی به علل اصلی رفتارهای اعتیادآور شما ارائه دهد. در طول درمان کمپ ترک اعتیاد، مراجعان می توانند از کمک اعضای حمایت کننده خانواده، بستگان و دوستان برای بهبود مشکلات روابط، بازگرداندن روابط سالم و کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیماری اعتیاد و اثرات آن در خانواده استفاده کنند و مشارکت کنند. در جلسات مختلف مشاوره و برای کمک به درمان خود همکاری کنید.

کمپ ترک اعتیاد کمیکال

کمپ ترک اعتیاد کمیکال به دلیل تخصصی بودن آن ،نیازه که در یک موسسه ترک اعتیاد با دانش ترک کمیکال بستری بشوید که امروزه خیلی از کمپ های ترک اعتیاد این مورد را قبول نمیکنند. مریم گلی دارای اثرات بالقوه مضری است که می تواند تا آخر عمر باقی بماند. اگر شما یا یکی از عزیزانتان در تلاش برای کاهش دادن هستید، یا متوجه می‌شوید که برای کنار آمدن به کارهای بیشتری نیاز دارید، کمک در دسترس است. همین امروز با یک ارائه دهنده درمان تماس بگیرید. آنها می توانند جزئیات مفیدی در مورد امکانات و درمان ها برای کمک به افرادی که با اعتیاد به مریم گلی دست و پنجه نرم می کنند، ارائه دهند.

کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه دارای مجوز رسمی از وزارت بهزیستی کشور خدماتی جهت ترک اعتیاد برای بیماران اعتیاد عزیز فراهم ساخته است که شما میتوانید به صورت حضوری و آنلاین در بهترین کمپ ترک اعتیاد تهران ثبت نام نمایید.

چت آنلاین

شبکه مجازی کمپ ترک اعتیاد (اینستاگرام کمپ)

شماره تماس مستقیم مدیریت ، آقای رنجبر :

تلفن: 09122687608

5/5 - (2 امتیاز)
مقاله قبلی
ترک اعتیاد – سخت اما شدنی است
مقاله بعدی
روش های تشخیص هروئین
درباره کمپ ترک اعتیاد اختیاری و اجباری بیشتر بدانید

پست های مرتبط :

نتیجه‌ای پیدا نشد.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • آواتار هاشم زاده
  هاشم زاده
  1401-11-20 16:08

  کمیکال میتونه زندگیتونو از بین ببره ، من خیلی ساله به مواد مخدر اعتیاد دارم و تو این ماه دارم سعی میکنم با کمک تیم ترک اعتیاد احیای تازه به ترک اون بپردازم خدا خیرتون بده

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.