کمپ ترک اعتیاد در شهرری

folder_openمقالات
commentبدون دیدگاه

بهترین کمپ ترک اعتیاد در شهرری

کلینیک و کمپ ترک اعتیاد احیای تازه واقع در نزدیکی شهرری در 13 سال تاسیس شده و با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کل کشور  و سازمان کمیته امداد و … است این کمپ ترک اعتیاد مورد تایید و اعتماد خانواده ها بوده است و با مدیریت آقای اشکان اربابی و مشاوران زحمت کش ، اداره و خدمات داده می شود این کمپ با هدف کمک و درمان بیماران فعالیت می کند.

کمپ احیای تازه با ایجاد فضای شاد و پویا به درمان هرچه سریع تر و راحت تر بیماران می افزاید . تقضیه و غذای سالم بیماران ایجاد برنامه های شاد و پویا از ویژگی های کمپ است.

احیای تازه
کمپ ترک

برای دریافت مشاوره با شماره زیر تماس حاصل فرمایید :

هماهنگی و بستری

09302759700

اشکان اربابی (مدیریت)

09192849430

توضیحات آقای اربابی در مورد کمپ ترک اعتیاد :

کمپ اعتیاد شهرری
کمپ ترک اعتیاد شهر ری

انواع روش های ترک اعتیاد :

1_ترک اعتیاد به روش سقوط آزاد

یکی از بدترین نوع های ترک روش ترک اعتیاد به روش سقوط آزاد است در این روش فرد بیمار را به زور و اجبار به تخت بسته و سعی می کنند در مدت کم فرد را ترک دهند در این روش به بدن فرد شوک وارد می شود و ممکن است باعث مرگ فرد شود . بهترین روش برای ترک آماده سازی ذهنی و روحی فرد می باشد و ترک اجباری ممکن است باعث بازگشتن دوباره فرد به مصرف شود.

در این مقاله میتوانید درباره ترک اعتیاد اجباری بخوانید .

2_ترک اعتیاد به روش تدریجی

این روش ترک راحت تر از روش های دیگر برای ترک می باشد و فرد با افسردگی کمتری مواجح می شود در این روش دوز مصرفی فرد بیمار را به تدریج کاهش می دهند و سم آرام آرام از بدن فرد خارج می شود و تا به ترک کامل برد این روش ترک باید زیر نظر متخصص انجام شود زیرا ممکن است در این روش فرد به مصرف دوباره روی بی آورد کمپ ترک احیای تازه از بهترین روش ها برای ترک استفاده می کند .

در این مقاله میتوانید درباره ترک اعتیاد اختیاری یا تمایلی بخوانید .

3_ ترک اعتیاد به روش های روانی

اعتیاد اکثر افراد ریشه در مشکلات زندگی آن ها دارد آن ها برای فرار و رهایی از مشکلات به مصرف مواد روی می آورند دلایل مختلفی مانند ترد شدن از خانواده و جامعه شکست های زندگی ممکن است به اعتیاد خطم شود . فرد باید یاد بگیرد هرچقدر که مشکلات زندگی سخت باشد باید آرامش خود را در زندگی حفظ کند و به دنبال راه حل کاربردی و صحیح باشد مصرف مواد مشکلی را حل نمی کند و فقط باعث ایجاد احساس رضایت زود گذر می شود و آسیب های بسیاری به بدن می رساند .

در این روش ترک در مرحله اول مشکلات روحی و روانی فرد برسی و ریشه یابی می شود و به او مشاوره داده می شود  فرد مصرف کننده باید به این باور برسد که خود را دوست داشته باشد و باید مصرف مواد را کنار بگذارد . در کناره مشاور به فرد از روش های دیگر ترک اعتیاد استفاده می شود.

4_ روش ترک با استفاده از دارو

این روش زیر نظر متخصص و پزشک انجام می شود و از دارو های که شبیه به مواد افیونی هستند استفاده می شود و اگر زیر نظر پزشک استفاده نشود ممکن است فرد بیمار به دارو اعتیاد پیدا کند یکی از دارو های این روش متادون هست.

سخن آخر

برای اطلاع از شرایط ترک اعتیاد در بهترین کمپ ترک اعتیاد تهران و شهرری، می توانید با ما در تماس باشید. سوالات خود را بپرسید و با خیال راحت تصمیم گیری کنید. در بخش نظرات هر سوالی دارید از ما بپرسید تا دیگر کاربران هم به جواب سوالات مشابه برسند. یادتان نرود این مطلب را برای دوستان و آشنایان خود که می دانید به آن نیاز دارند ارسال کنید.

برای ثبت نام در کمپ از بالای صفحه “ثبت نام در کمپ” اقدام کنید تا یک قدم بزرگ و اولین قدم خود را برای یک زندگی تازه و احیای تازه به زندگی خود برداشته باشید.

همچنین میتوانید از صفحات مجازی ما برای تماس به صورت پیامی با مشاوران ما برخوردار شوید .

درباره کمپ ترک اعتیاد اختیاری و اجباری بیشتر بدانید

Tags: , ,

پست های مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست