بهترین کمپ ترک اعتیاد در شهرری

کلینیک و کمپ ترک اعتیاد احیای تازه واقع در نزدیکی شهرری در سال 13 تاسیس شده و با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کل کشور  و سازمان کمیته امداد و … است این کمپ ترک اعتیاد مورد تایید و اعتماد خانواده ها بوده است و با مدیریت آقا اشکان اربابی و مشاوره آقای جواد عابدین اداره و خدمات داده می شود این کمپ با هدف کمک و درمان بیماران فعالیت می کند.

کمپ احیای تازه با ایجاد فضای شاد و پویا به درمان هرچه سریع تر و راحت تر بیماران می افزاید . تقضیه و غذای سالم بیماران ایجاد برنامه های شاد و پویا از ویژگی های کمپ است.

 

 

احیای تازه

کمپ ترک

برای دریافت مشاوره با شماره زیر تماس حاصل فرمایید :

جواد عابدین

09129427458

اشکان اربابی

09192849430

توضیحات آقای اربابی در مورد کمپ ترک اعتیاد :

 

 

کمپ اعتیاد شهرری

کمپ ترک اعتیاد شهر ری

انواع روش های ترک اعتیاد :

1_ترک اعتیاد به روش سقوط آزاد

یکی از بدترین نوع های ترک روش ترک اعتیاد به روش سقوط آزاد است در این روش فرد بیمار را به زور و اجبار به تخت بسته و سعی می کنند در مدت کم فرد را ترک دهند در این روش به بدن فرد شوک وارد می شود و ممکن است باعث مرگ فرد شود . بهترین روش برای ترک آماده سازی ذهنی و روحی فرد می باشد و ترک اجباری ممکن است باعث بازگشتن دوباره فرد به مصرف شود.

2_ترک اعتیاد به روش تدریجی

این روش ترک راحت تر از روش های دیگر برای ترک می باشد و فرد با افسردگی کمتری مواجح می شود در این روش دوز مصرفی فرد بیمار را به تدریج کاهش می دهند و سم آرام آرام از بدن فرد خارج می شود و تا به ترک کامل برد این روش ترک باید زیر نظر متخصص انجام شود زیرا ممکن است در این روش فرد به مصرف دوباره روی بی آورد کمپ ترک احیای تازه از بهترین روش ها برای ترک استفاده می کند .

3_ ترک اعتیاد به روش های روانی

اعتیاد اکثر افراد ریشه در مشکلات زندگی آن ها دارد آن ها برای فرار و رهایی از مشکلات به مصرف مواد روی می آورند دلایل مختلفی مانند ترد شدن از خانواده و جامعه شکست های زندگی ممکن است به اعتیاد خطم شود . فرد باید یاد بگیرد هرچقدر که مشکلات زندگی سخت باشد باید آرامش خود را در زندگی حفظ کند و به دنبال راه حل کاربردی و صحیح باشد مصرف مواد مشکلی را حل نمی کند و فقط باعث ایجاد احساس رضایت زود گذر می شود و آسیب های بسیاری به بدن می رساند . در این روش ترک در مرحله اول مشکلات روحی و روانی فرد برسی و ریشه یابی می شود و به او مشاوره داده می شود  فرد مصرف کننده باید به این باور برسد که خود را دوست داشته باشد و باید مصرف مواد را کنار بگذارد . در کناره مشاور به فرد از روش های دیگر ترک اعتیاد استفاده می شود.

4_ روش ترک با استفاده از دارو

این روش زیر نظر متخصص و پزشک انجام می شود و از دارو های که شبیه به مواد افیونی هستند استفاده می شود و اگر زیر نظر پزشک استفاده نشود ممکن است فرد بیمار به دارو اعتیاد پیدا کند یکی از دارو های این روش متادون هست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست