کمپ ترک اعتیاد در شهرری

folder_openمقالات
comment13 دیدگاه

بهترین کمپ ترک اعتیاد در شهرری

کلینیک و کمپ ترک اعتیاد احیای تازه واقع در نزدیکی شهرری در 13 سال تاسیس شده و با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کل کشور  و سازمان کمیته امداد و … است این کمپ ترک اعتیاد مورد تایید و اعتماد خانواده ها بوده است و با مدیریت آقای اشکان اربابی و مشاوران زحمت کش ، اداره و خدمات داده می شود این کمپ با هدف کمک و درمان بیماران فعالیت می کند.

کمپ احیای تازه با ایجاد فضای شاد و پویا به درمان هرچه سریع تر و راحت تر بیماران می افزاید . تقضیه و غذای سالم بیماران ایجاد برنامه های شاد و پویا از ویژگی های کمپ است.

کمپ ترک اعتیاد شهرری
کمپ ترک اعتیاد شهرری

برای دریافت مشاوره با شماره زیر تماس حاصل فرمایید :

هماهنگی و بستری

09302759700

اشکان اربابی (مدیریت)

09192849430

توضیحات آقای اربابی در مورد کمپ ترک اعتیاد :

انواع روش های ترک اعتیاد :

برای ترک اعتیاد چندین روش وجود دارد که این روش ها به چندین دسته تقسیم می شود ، مثل ترک اعتیاد در منزل و ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد . در ادامه ما چند نوع از این روش ها را به شما توضیح میدهیم.همچنین میتوانید برای خواندن و کسب اطلاعات بیشتر از روش های ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد کلیک نمایید .

1_ترک اعتیاد به روش سقوط آزاد

یکی از بدترین نوع های ترک روش ترک اعتیاد به روش سقوط آزاد است در این روش فرد بیمار را به زور و اجبار به تخت بسته و سعی می کنند در مدت کم فرد را ترک دهند در این روش به بدن فرد شوک وارد می شود و ممکن است باعث مرگ فرد شود . بهترین روش برای ترک آماده سازی ذهنی و روحی فرد می باشد و ترک اجباری ممکن است باعث بازگشتن دوباره فرد به مصرف شود.

در این مقاله میتوانید درباره ترک اعتیاد اجباری بخوانید .

2_ترک اعتیاد به روش تدریجی

این روش ترک راحت تر از روش های دیگر برای ترک می باشد و فرد با افسردگی کمتری مواجح می شود در این روش دوز مصرفی فرد بیمار را به تدریج کاهش می دهند و سم آرام آرام از بدن فرد خارج می شود و تا به ترک کامل برد این روش ترک باید زیر نظر متخصص انجام شود زیرا ممکن است در این روش فرد به مصرف دوباره روی بی آورد کمپ ترک احیای تازه از بهترین روش ها برای ترک استفاده می کند .

در این مقاله میتوانید درباره ترک اعتیاد اختیاری یا تمایلی بخوانید .

3_ ترک اعتیاد به روش های روانی

اعتیاد اکثر افراد ریشه در مشکلات زندگی آن ها دارد آن ها برای فرار و رهایی از مشکلات به مصرف مواد روی می آورند دلایل مختلفی مانند ترد شدن از خانواده و جامعه شکست های زندگی ممکن است به اعتیاد خطم شود . فرد باید یاد بگیرد هرچقدر که مشکلات زندگی سخت باشد باید آرامش خود را در زندگی حفظ کند و به دنبال راه حل کاربردی و صحیح باشد مصرف مواد مشکلی را حل نمی کند و فقط باعث ایجاد احساس رضایت زود گذر می شود و آسیب های بسیاری به بدن می رساند .

در این روش ترک در مرحله اول مشکلات روحی و روانی فرد برسی و ریشه یابی می شود و به او مشاوره داده می شود  فرد مصرف کننده باید به این باور برسد که خود را دوست داشته باشد و باید مصرف مواد را کنار بگذارد . در کناره مشاور به فرد از روش های دیگر ترک اعتیاد استفاده می شود.

کمپ ترک اعتیاد در شهرری
کمپ ترک اعتیاد در شهرری

4_ روش ترک با استفاده از دارو

این روش زیر نظر متخصص و پزشک انجام می شود و از دارو های که شبیه به مواد افیونی هستند استفاده می شود و اگر زیر نظر پزشک استفاده نشود ممکن است فرد بیمار به دارو اعتیاد پیدا کند یکی از دارو های این روش متادون هست.

کمپ ترک اعتیاد اجباری شهرری

کمپ ترک اعتیاد اجباری شهرری، یک برنامه درمانی است که به افراد کمک می‌کند به روشی سالم، از وابستگی به مواد مخدر یا الکل رهایی یابند. در این برنامه ها، افراد به مدت چند روز یا هفته، در یک محیط امن و مراقبت شده قرار می‌گیرند و تحت نظارت پزشکان و متخصصان روانشناسی و روانپزشکی قرار می‌گیرند.

هدف اصلی این برنامه‌ها کمک به افراد برای شروع یک زندگی سالم و مستقل، بدون وابستگی به مواد مخدر و الکل است. برای دستیابی به این هدف، برنامه‌های کمپ ترک اعتیاد اجباری به شکل جدی و سختگیرانه با اعتیاد مبارزه می‌کنند و روی رفع و تسکین علائم جسمی و روانی ناشی از قطع مواد مخدر یا الکل تمرکز می‌کنند.

در طول برنامه کمپ ترک، افراد به یادگیری مهارت‌های جدید برای مقابله با وابستگی، بهبود روابط شخصی و خانوادگی، تقویت فرآیند تصمیم گیری، توسعه تکنیک های مدیریت استرس و غیره می‌پردازند. علاوه بر این، برخی برنامه های کمپ ترک با استفاده از درمان های دارویی، به افراد کمک می‌کنند تا با کاهش تدریجی میزان مصرف، از مواد مخدر و الکل دست بردارند.

کمپ ترک اعتیاد اختیاری شهرری

کمپ ترک اعتیاد اختیاری شهرری ، مانند کمپ ترک اعتیاد اجباری، یک برنامه درمانی است که برای کمک به افراد به دست آوردن یک زندگی سالم و بدون وابستگی به مواد مخدر یا الکل طراحی شده است. با این حال، در این برنامه‌ها، شخص به طور طوعی و خودجوش مشارکت می‌کند و اجباری نیست.

در کمپ ترک اعتیاد اختیاری، شخص برای مدت زمان مشخصی در یک محیط مراقبت شده با افرادی با تجربه درمان اعتیاد زندگی می‌کند. این برنامه‌ها به شخص کمک می‌کنند تا به مرور زمان، با کمک تحت نظر پزشکان و متخصصان درمان اعتیاد، میزان مصرف مواد مخدر یا الکل را کاهش داده و به سمت یک زندگی سالم و مستقل حرکت کند.

در برنامه‌های کمپ ترک اعتیاد اختیاری شهرری ، شخص به یادگیری مهارت‌های جدیدی برای مقابله با وابستگی، تقویت فرآیند تصمیم‌گیری، بهبود روابط شخصی و خانوادگی، توسعه تکنیک‌های مدیریت استرس و غیره می‌پردازد. همچنین، برنامه‌های کمپ ترک اعتیاد اختیاری نیز می‌توانند از درمان های دارویی استفاده کنند تا به شخص کمک کنند تا میزان مصرف مواد مخدر یا الکل و یا شیشه و سایر مواد مخدر و… خود را به مرور کاهش دهد.

در کمپ ترک اعتیاد اختیاری، شخص به طور طوعی و با مشارکت خود به درمان اعتیاد می‌پردازد و به دلیل اینکه خود او تصمیم به شروع این برنامه را گرفته است، ممکن است بتواند با انگیزه و پشتکار به ترک اعتیاد بپردازد.

سخن آخر

برای اطلاع از شرایط ترک اعتیاد در بهترین کمپ ترک اعتیاد تهران و شهرری، می توانید با ما در تماس باشید. سوالات خود را بپرسید و با خیال راحت تصمیم گیری کنید. در بخش نظرات هر سوالی دارید از ما بپرسید تا دیگر کاربران هم به جواب سوالات مشابه برسند. یادتان نرود این مطلب را برای دوستان و آشنایان خود که می دانید به آن نیاز دارند ارسال کنید.

برای ثبت نام در کمپ از بالای صفحه “ثبت نام در کمپ” اقدام کنید تا یک قدم بزرگ و اولین قدم خود را برای یک زندگی تازه و احیای تازه به زندگی خود برداشته باشید.

همچنین میتوانید از صفحات مجازی ما برای تماس به صورت پیامی با مشاوران ما برخوردار شوید .

5/5 - (1 امتیاز)

درباره کمپ ترک اعتیاد اختیاری و اجباری بیشتر بدانید

Tags: , ,

پست های مرتبط :

13 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • آواتار فاطمه شمس آبادی
  فاطمه شمس آبادی
  1400-07-21 16:57

  من به خاطر کرونا همسرمو نمیفرستادم کمپ ، تا یکی از رفقا کمپ ترک اعتیاد شما را به من معرفی کرد ، ما ساکن شهر ری می باشیم و اومدیم ثبت نام کردیم . مرسی از امکاناتی که در اختیار ما قرار دادید ، الان حدود 3 ماهی می باشد که همسرم کامل ترک کرده و از گذشته خودش پشیمان شده است .

  پاسخ
  • سلام کاربرگرامی
   خوشحالیم که توانستیم یک نفر دیگر را از دام اعتیاد رها نماییم . با ارزوی بهترینا

   پاسخ
 • آواتار کوثر مراکشی
  کوثر مراکشی
  1400-07-23 14:48

  سلام لطفا هزینه یک دوره کمپ را بگید

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   هزینه ثبت نام در کمپ ترک اعتیاد متغیر می باشد ، لطفا با شماره زیر تماس بگیرید تا راهنماییتون بکنند .
   اشکان اربابی : 09192849430

   پاسخ
 • آواتار محسن یادگار
  محسن یادگار
  1400-07-29 16:07

  مرسی از مشاوره تیم خوبتون

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز ، خواهش میکنم . به امید زندگی پاک برای دوستان شما .

   پاسخ
 • آواتار Amirakbari.021
  Amirakbari.021
  1400-08-02 23:55

  ماشالله وجدادنن کمپش حرف نداره من کمپ زیاد خوابیدم ولی رودست این کمپ ندیدم

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   خوشحالم که از کمپ ترک اعتیاد ما راضی بودید ، با آرزوی بهترینا برای شما و خانواده گرامیتان

   پاسخ
 • […] ساکن شهر تهران، یا اطراف آن مثل (ورامین ، پاکدشت ، شهرری ، قرچک) می باشد و نیاز به ترک اعتیاد در کمپ ترک […]

  پاسخ
 • […] تهران، یا اطراف آن مثل (کهریزک ، ورامین ، پاکدشت ، شهرری ، قرچک) می باشد و نیاز به ترک اعتیاد در کمپ ترک […]

  پاسخ
 • آواتار مریم توکلی
  مریم توکلی
  1401-01-08 01:30

  بخواهم دوتا برادرامو بفرستم کمپ ترک اعتیاد شهرری در عید نوروز هم میپذیرید؟

  پاسخ
  • سلام وقتتون بخیر
   بله ، ما 24 ساعته در هفته هستیم حتی در تعطیلات.

   پاسخ
 • […] تهران ،  ورامین ، پاکدشت ، شهرری ، قرچک) می باشد . شما دوستان عزیز میتوانید با رفتن به […]

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.