کمپ ترک اعتیاد ورامین | کمپ اعتیاد ورامین

folder_openترک اعتیاد, مقالات
comment9 دیدگاه

کمپ ترک اعتیاد ورامین

کمپ ترک اعتیاد ورامین
کمپ ترک ورامین

ویژگی های بهترین کمپ ترک اعتیاد :

معمولا بهترین کمپ های ترک اعتیاد را در دید اول میتوان به کمپ هایی گفت که از کادر درمانی حرفه ای و مجرب تشکیل شده باشند و افرادی که وظیفه بهبودی بیماران را دارند ، به کاره خود علاقه مند باشند و به معتادانی که در آن کمپ هستند به چشم یک بیمار نگاه کنند نه مجرم . امکان رفاهی مطلوب و داشتن پشتیبانی مالی قوی و اسپانسرینگ های متعد که توانایی مالی کافی جهت فراهم کردن امکانات کمپ اعتیاد را داشته باشند . هرچه وضع و امکانات رفاهی و بهداشتی یک مجموعه کمپ ترک اعتیاد بهتر باشد شرایط برای ترک معتادان راحتر خواهد شد .

انواع روش های ترک در کمپ ترک اعتیاد :

کمپ ترک اعتیاد ورامین ، که به اسم احیای تازه شناخته میشود از روش های درمانی مختلفی برای بهبودی بیماران عزیز استفاده میکند ، این روش هایی که در ادامه به آن میپردازیم با توجه به مواد اعتیاد آور و شدت اعتیاد آن فرد بستگی دارد . از جمله موارد روش های ترک اعتیاد :

روش سنتی : در این روش استفاده شده در کمپ ترک اعتیاد ورامین ، دوز مصرف به صورت آهسته پایین می آید تا اینکه به صفر برسد .  در این روش از تجاوز نکردن از هد مصرف و طی شدن کامل دوره ترک اعتیاد و افزایش ندادن میزان مصرف اهمیت بسیاری دارد .

روش یابویی : این یک اصطلاح در بین خانواده ها و بیماران می باشد و به این صورت است که از روش ناگهانی و اجباری  ، بیمار را به ترک اعتیاد وا میدارند . در این روش به صورت یک روزه و بدون کاهش تدریجی یا جایگزین ماده دیگه انجام میشود .

روش ترک سم زدایی : این روش بیشتر برای بیمارانی که دوز مصرفی بالایی دارند استفاده میکنند .  برای این که خماری در آنان کمتر شود و راحتر باشند و در آخر به بیهوشی بیمار منجر میشود .

اهداف کمپ اعتیاد ورامین :

یکی از اهداف کمپ ترک اعتیاد در ورامین ، که به احیای تازه شناخته شده است ، برقرار کردن یک محیط مناسب و سرشار از آرامش با احترام کامل بین بیماران و کادر درمانی و مدیران این مجموعه می باشد . محیطی که شخص معتاد احساس حقارت و حس مجرم بودن پیدا نکند و با آن مثل یک بیمار عادی و یک انسان رفتار شود .

دومین اهداف کمپ اعتیاد ورامین ، قرار گرفتن شخص در محیطی است که هیچ گونه مواد اعتیاد آوری در آن پیدا نشود تا بیمار نتواند به آن دسترسی پیدا کند.

بیمار بتواند راحت با دوستان ، فامیل و خانواده خود ملاقات داشته باشد تا حس زندانی و مشکلات روانی پیدا نکند .

کمپ ترک اعتیاد احیای تازه در ورامین :

موسسه کمپ ترک اعتیاد احیای تازه واقع در ورامین ، دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان کل کشور ، مجوز بهزیستی ، جهت کمک به بیماران معتاد عزیز تاسیس شده است تا بتواند معتادان واقع در شهر ورامین را به بهبودی کامل و دوری از هرگونه مواد اعتیاد آور بدارد .

این کمپ اعتیاد بعنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد ورامین جهت درمان بیماران ، سوء مصرف مواد و سم زدایی سریع مواد بصورت شبانه روزی آماده ارایه خدمات به بیماران عزیز می باشد.

معتادان عزیز که ساکت ورامین هستند میتوانند با وارد شدن به صفحه ثبت نام در کمپ ، روند بهبودی خود را دست بگیریند و بعد از ثبت نام در کمپ ، مشاوران ما با شما در تماس خواهند بود .

همچنان میتوانند وارد صفحه اینستاگرام احیای تازه شده و با مشاوران ما در مجازی در ارتباط باشند .

راه های تماس با ما :

شماره تماس مدیریت (اشکان اربابی)

09192849430

شماره تماس مشاوره

09302759700

3.7/5 - (4 امتیاز)

درباره کمپ ترک اعتیاد اختیاری و اجباری بیشتر بدانید

Tags: , , , ,

پست های مرتبط :

نتیجه‌ای پیدا نشد.

9 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.