پشتیبانی کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه
پاسخگوی همه سوالات شما عزیزان هستیم.

09358666564 09122687608

کمپ ترک اعتیاد آقایان

folder_openمقالات
comment1 دیدگاه

تاریخ بروز رسانی : 1401/07/03 – توسط : MHA007

کمپ ترک اعتیاد آقایان در تهران
کمپ ترک اعتیاد آقایان در تهران

کمپ ترک اعتیاد آقایان خدمات متفاوتی را نسبت به کمپ ترک اعتیاد بانوان ارائه می‌کنند. در حال حاضر آمار اعتیاد افزایش داشته است و این نشان دهنده این است که هر روزه مردان و خانمان بسیاری به اعتیاد و مواد مخدر وابسته می‌شوند. بنابراین ترک اعتیاد آقایان با بانوان متفاوت بوده و وجود کمپ و مراکز ترک اعتیاد برای هر کدام از این جنسیت‌ها ضروری و حیاتی است.

کمپ ترک اعتیاد آقایان در تهران

آقایانی که به مواد مخدر آلوده هستند و می‌خواهند برای ترک آن اقدام کنند، باید به دنبال مرکز ترک اعتیاد مردان باشند و مراکزی را انتخاب کنند که بیمار معتاد مرد را پذیرش می‌کنند. یکی از مراکزی که برای ترک اعتیاد برای مردان اثربخشی بسیاری داد، مراکز ترک اعتیاد مردان است. در این مراکز از روش‌های مختلف و متعددی برای ترک اعتیاد به انواع مواد مخدر، مواد محرک و توهم زا استفاده می‌کنند.

کمپ ترک اعتیاد آقایان
کمپ ترک اعتیاد آقایان

اکثر اشخاصی که به اعتیاد دچار شده‌اند، مشکلاتی همانند اختلالات خلقی و روانی را تحمل می‌کنند. به همین دلیل است که افراد برای ترک مواد مخدر خود نیازمند به این هستند که تحت نظر یک متخصص روانپزشک قرار بگیرد و درمان شوند. بدین صورت که فرد معتاد علاوه بر سم زدایی، بایستی در دوره های درمانی روحی و روانی را در پی بگیرد تا بعد از به پایان رساندن ترک در کمپ ترک اعتیاد، شرایط روحی خود را حفظ کند تا دیگر به مصرف مجدد مواد مخدر روی نیاورد.

در این مقاله درباره “راه های جلوگیری از مصرف مواد مخدر“بیشتر بخوانید.

بنابراین مدت زمانی که شخصی برای ترک مواد مخدر بستری می‌شود تا مراحل سم زدایی انجام شود، باید در دوره ها و جلسات مشاوره گروهی و فردی نیز شرکت و همکاری کند تا بتواند شرایط روحی خود را التیام ببخشد. البته باید توجه داشته باشید در کمپی که می‌خواهید خودتان یا عزیزانتان را بستری کنید باید افراد متخصص و مجربی حضور داشته باشند تا روند ترک اعتیاد با مشکل مواجه و رو به رو نشود. در غیر اینصورت، افراد معتاد روحیه خود را از دست می‌دهند.

مهم ترین اهداف کمپ ترک اعتیاد آقایان چیست؟

مهم ترین اهداف کمپ ترک اعتیاد آقایان چیست؟
مهم ترین اهداف کمپ ترک اعتیاد آقایان چیست؟

ایجاد فضایی مناسب و مملو از آرامش و آسایش برای برگرداندن توان و درمان مصرف کننده است. در این محیط افراد نباید احساس تحقیر و شرم کنند و باید با آنها همانند یک انسان عادی که بیمار شده و نیاز به درمان دارد، برخورد شود.

دیگر اهداف مهم برای ترک اعتیاد در مراکز ترک اعتیاد مردان این است که آنها را از هرگونه مواد اعتیادآور دور کنند، به طوری که فرد نتواند به موادی دسترسی داشته باشد. برای حمایت روحی افراد معتاد بهتر است محیطی مناسب را فراهم آورد تا خانواده و آشنایان آنها بتوانند حتی در مدت زمان کم با آنها ملاقات کنند.

باید در مراکز ترک اعتیاد مهارت های ارتباطی و بیان کردن مشکلات و احساسات را آموزش داد و آنها را با اشخاصی که موفق به ترک شده اند آشنا نمود تا با استفاده از کمک گرفتن از آن اشخاص بتوان فرآیند ترک اعتیاد را به صورت موفق طی کرد.

مراحل ترک اعتیاد برای افراد معتاد (مردان) چگونه است؟

در کمپ ترک اعتیاد آقایان بعد از پذیرش معتادان مددجو، مددکاران دوره زمانی را برای معتادان در نظر می‌گیرند و آنها را تحت نظارت قرار می‌دهند.

در مرحله اول سم زدایی بایستی انجام شود. در این مرحله بیمار تحت معاینه پزشک قرار می‌گیرد و مددکاران نیز بهترین شیوه با توجه به تجربه را برای آنها تجویز می‌کنند.

پس از گذراندن دوره ترک اعتیاد و مرحله سم زدایی، مددجو از اتاق قرنطینه خارخ خواهد شد و در دوره های ترک اعتیاد شرکت می‌کنند و با نظارت مددکاران در کارگاه مهارت آموزی به کاری مشغول می‌شوند. چرا که مشغول شدن به یک کار و کسب درآمد می‌تواند عامل موثری در ترک اعتیاد باشد و بتواند این افراد را به زندگی عادی برگرداند. برای همین است که مهارت آموزی در کمپ ترک اعتیاد انجام می‌شود. در قدم بعدی مددکاران به خانواده افراد معتاد تماس می‌گیرند تا آنها را از تحول جدید باخبر کنند.

در این مقاله به صورت کامل درباره “نقش خانواده و آشناها در پیشگیری و ترک اعتیاد“بیشتر بخوانید.

تحت چه شرایطی بستری شدن آقایان نسبت به دیگر شرایط ارجحیت دارد؟

امروزه می‌توان با استفاده از خدمات مشاوره ترک اعتیاد و به صورت سرپایی در مراکز، اعتیاد را بهبود داد. ولیکن در شرایطی مجبور هستید از کمپ ترک اعتیاد استفاده کنید:

 • هنگامی که شخص در محیط خانه و خانواده حمایت نخواهد شد
 • مواقعی که خانواده آنها پرتنش است و در مرحله سم زدایی باید درگیر مسائل خانوادگی شوند.
 • وجود داشتن یک فرد معتاد دیگر خانه و خانواده
 • سابقه پرخاشگری و عصبانیت در دوره سم زدایی
 • احتمال اینکه عدم تبعیت از دستورات درمانی وجود داشته باشد
 • تحمل علائم ترک از مواد به صورت سرپایی را نداشته باشد

انواع کمپ ترک اعتیاد مردان و زنان

کمپ ترک اعتیاد اجباری

کمپ آقایان
کمپ آقایان

این نوع کمپ ها تحت نظر ارگان نظامی است و سازمان مبارزه با مواد مخدر آنها را برای بیماران تدارک و برنامه ریزی می‌کنند. اکثر بیماران به علت شرایط نامناسب خود جایی برای زندگی ندارند و در فضای شهر و محیط اطراف، مواد مخدر را مصرف می‌کنند. برای همین پلیس مبارزه با مواد مخدر برای جلوگیری و جمع آوری این اشخاص در سطح شهر مراکزی را تحت عنوان کمپ ترک اعتیاد اجباری تاسیس کرده اند.

این نوع مراکز امکانات بسیاری دارند و تمام هزینه های نگهداری و درمان بیماران بر عهده دولت است. اگر که فرد معتادی در مقابل درمان مقاومت از خود نشان دهد، شیوه های درمانی مختلفی برای آنها به کار برده می‌شود.

کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه یکی از بهترین کمپ های ترک اعتیاد آقایان در تهران می باشد که دارای ترک اعتیاد اجباری نیز می باشد ، شما عزیزان میتوانید با رفتن به صفحه “ترک اعتیاد اجباری“در این مورد اطلاعات کامل تری کسب نمایید.

کمپ ترک اختیاری یا خصوصی

این نوع از کمپ‌های ترک اعتیاد خصوصی هستند و هزینه های درمانی آنها نیز به عهده بیماران است. البته امکانات رفاهی در کمپ ترک اعتیاد اختیاری نسبت به مرکز ترک اعتیاد اجباری بیشتر و بهتر است و هزینه آنها هم بسته به نوع درمان و مدت زمان ترک متفاوت است.

طبق قوانین معین شده از طرف سازمان بهزیستی کلیه کمپ های ترک اعتیاد وظیفه دارند پزشک، روانشناس، مشاور و مددکاری را استخدام کنند. نکته جالب این است که مرکز ترک اعتیاد همانند هتل ها درجه بندی دارند که طبق نوع خدمات و امکانات آنها ارزیابی خواهد شد.

کلینیک ترک اعتیاد احیاء تازه یکی از بهترین کمپ های ترک اعتیاد در تهران می باشد که دارای کمپ ترک اعتیاد اختیاری نیز می باشد که این مورد باعث برتری این کلینیک ترک اعتیاد بشود . شما دوستان عزیز میتوانید با رفتن به صفحه “ترک اعتیاد اختیاری“درمورد این موضوع به صورت کامل و دقیق اطلاعات کسب نمایید.

ثبت نام در کمپ ترک اعتیاد آقایان

کمپ ترک اعتیاد آقایان به مسائل زیادی توجه دارند تا بتوانند همراه با درمان جسم، روح و روان آنها را درمان کنند و جایگزین مناسبی را برای مصرف مواد ارائه کنند.  کمپ ترک اعتیاد مردان باید با استفاده از پیشرفته ترین وسایل و جدیدترین روش های ترک صورت بپذیرد.

دوستان عزیز شما میتوانید به صورت آنلاین و حضوری در کلینیک ترک اعتیاد تهران ثبت نام بکنید ، برای این کار میتوانید با رفتن به صفحه”ثبت نام در کمپ”اقدام به انجام این کار بکنید ، همچنین برای ارتباط با مشاورین ما به صورت رایگان میتوانید از یکی از راه های زیر در ارتباط باشید.

چت آنلاین

ثبت نام در کمپ ترک اعتیاد

شبکه مجازی کمپ ترک اعتیاد (اینستاگرام کمپ)

شماره تماس مستقیم مدیریت ، آقای رنجبر :

tel: 09122687608

5/5 - (3 امتیاز)
مقاله قبلی
نقش خانواده و آشناها در پیشگیری و ترک اعتیاد
مقاله بعدی
ارزان ترین کمپ ترک اعتیاد تهران
درباره کمپ ترک اعتیاد اختیاری و اجباری بیشتر بدانید
Tags: کمپ آقایان, کمپ ترک اعتیاد آقایان

پست های مرتبط :

نتیجه‌ای پیدا نشد.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • آواتار نرگس یارمحمدی
  نرگس یارمحمدی
  1401-04-14 17:19

  می توان گفت یکی از بهترین کمپ های ترک اعتیاد آقایان هستند در تهران ، من هم تونستم در این کمپ برادرم را ترک بدم ، هم عمومو ، واقعا باید تشکر کنم ازتون .

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.