اعتیادآوری هروئین چقدر شدید است؟ – ترک اعتیاد هروئین

folder_openمقالات
commentبدون دیدگاه

اعتیادآوری هروئین چقدر شدید است؟

اعتیادآوری هروئین چقدر شدید است؟ - ترک اعتیاد هروئین
اعتیادآوری هروئین چقدر شدید است؟ – ترک اعتیاد هروئین

اعتیاد آوری هروئین شدت های مختلفی دارد؛ بسته به میزان مصرف و همچنین مدت زمان مصرف فرد، ممکن است این شدید به میزان قابل توجهی متغیر باشد. بطور کلی، هروئین یک ماده مخدر بسیار خطرناک است که در موارد شدید، باعث اختلالات روانی شدیدی می شود. اعتیاد به هروئین در بیش از 23 درصد افرادی که تنها یکبار این ماده را مصرف کرده اند، گزارش می شود! در ادامه این مقاله از احیاء تازه (بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران) همراه ما باشید تا شما را با این ماده خطرناک آشنا کنیم.

هروئین چیست؟ مهم ترین عوارض هروئین کدام اند؟

هروئین یکی از مواد مهم افیونی است که از گیاه خشخاش بدست می آید. این ماده که بسیار اعتیاد آور است، رکورد دار ماده های مخدر در تمام دنیا است. تغییر در مورفین باعث ایجاد هروئین می شود؛ خود مورفین قدرت زیادی دارد ولی هروئین بسیار قوی تر از مورفین است!

اعتیاد به هروئین یکی از مهم ترین اعتیاد ها است که نیاز به مراقبت جدی دارد. یکی از مهم ترین خطرات مصرف هروئین این است که این ماده بشدت اعتیادآور است. اعتیاد به هروئین روز به روز می تواند فرد را بیشتر درگیر خود بکند.

ما در کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه (بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران)، بهترین مراقبت ها را برای ترک اعتیاد افراد به هروئین ارائه می کنیم. اعتیاد آوری هروئین بسیار شدید است! این ماده وقتی برای اولین بار در افراد استفاده می شوند، به سرعت وارد سلول های عصبی مغز شده و تغییرات شدیدی در ساختار هورمون ها و هماهنگی بین عصب و عضله می دهد.

عوارض مهم اعتیاد به هروئین کدام اند؟

اعتیادآوری هروئین چقدر شدید است؟
اعتیادآوری هروئین چقدر شدید است؟

اعتیاد به هرویین دارای عوارض شدیدی است. این ماده که به تازگی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، در سنین مختلف عوارض بسیار متنوعی ایجاد می کند! مهم ترین عوارض هروئین عبارت اند از:

 • لرز
 • اضطراب و ترس
 • بی قراری شدید
 • کاهش استاندارد های بهداشت شخصی
 • خستگی بیش از حد

این عوارض می توانند بسته به سن فرد، مدت زمان مصرف و میزان دوز مصرف هروئین، متغیر باشند. اما در یک کلام، استفاده از این ماده مخدر می تواند کل سیستم عصبی و عضلانی فرد را تحت تاثیر قرار دهد. بطور کلی، هروئین یک ماده مخدر است که عوارض آن می توانند فرد را روز به روز گرفتار تر کنند. این ماده در سال های گذشته، در یک ماه توسط بیش از 350 هزار نفر مصرف شده است!

شدت اعتیادآوری هروئین چه میزان است؟

ترک هروئین
ترک هروئین

اعتیادآوری هروئین به حدی بالا است که برخی معتقد اند در اولین مصرف، دیگر هیچ چیز لذت قبل را برای آن ها ایجاد نمی کند! این این امر به دلیل ورود هروئین به سیستم عصبی و جایگزین شدن آن در مکانهایی است که سیستم عصبی باید در آنجا فعالیت داشته باشد.

این امر نیز باعث می‌شود تا فرد دیگر بدون مصرف هروئین هیچ لذتی را احساس نکند. به همین دلیل در کوچکترین شادی ها نیز فرد مجبور به استفاده از هروئین می‌شود تا لذت آن لحظات را کسب کند. به همین دلیل است که افراد مبتلا به اعتیاد هروئین، روز به روز میزان مصرف خود را افزایش می دهند. می توان گفت که یکی از بدترین عوارض مصرف هروئین، افسردگی شدید در افراد است.

شدت اعتیادآوری هروئین هنگامی مشخص می شود که این ماده می تواند در کوتاه مدت نیز تاثیرات ناگواری بر سلامت فرد می گذارد. در این راستا، برخی دیگر از شدید ترین عوارض شدید هروئین عبارت اند از:

 1. نوسانات وزنی
 2. گرفتگی عضلات
 3. نوسانات خلقی
 4. رفتار خشونت آمیز
 5. آثار تزریق
 6. مشکلات مالی

هروئین و عوارض آن می توانند فرد را هم از لحاظ مالی، هم از لحاظ عاطفی، هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ سلامت جسمانی تحت تاثیر قرار دهند. به همین دلیل است که این ماده می تواند شدیدترین اثرات را روی نوجوانان بگذارد! زیرا نوجوانان بشدت تاثیر پذیر هستند و کمی تغییر در خلق و خو می تواند آن ها را بشدت تغییر دهد.

(در این مقاله میتوانید درباره “6 راه کمک به ترک اعتیاد نوجوانان” را مطالعه نمایید) .

علاوه بر این، هرچه سن بالا تر می رود، تحمل فرد برای وارد کردن مداوم مواد مخدر کمتر خواهد شد. به همین دلیل اگر هروئین در افراد با سن بالای 60 سال مصرف شود، می تواند موجب بروز مشکلات عصبی و داخلی شدیدتری نیز شود!

برای ترک اعتیاد به هروئین چه کنیم؟

کمپ ترک هروئین
کمپ ترک اعتیاد به هروئین

می‌دانیم که ترک اعتیاد به هروئین یکی از سخت‌ترین ترک اعتیاد ها است که در مراکز ترک اعتیاد بررسی میشود. ترک اعتیاد به هروئین در افرادی که دچار مصرف این ماده شده اند، معمولاً با دارو درمانی و روان درمانی انجام می‌شود؛ یعنی هم توسط پزشک و داروهای تجویز شده توسط ایشان و هم توسط روان درمان، روند ترک اعتیاد هروئین در فرد می تواند پیشروی داشته باشد.

باید دقت کنید که چه مرکزی را برای ترک اعتیاد خود انتخاب می‌کنید. ما در کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه (بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران)، بهترین خدمات را برای ترک هروئین به افراد مختلف ارائه می‌کنیم. بسیار جالب است که بدانید این مواد باعث بدتر شدن انگیزه فرد برای ترک می‌شوند؛ زیرا فرد دیگر هیچ لذتی از زندگی کنونی خود ندارد و دائماً به فکر افزایش مصرف برای دریافت لذت بیشتر است! به همین دلیل است که ترک اعتیاد هروئین جزو سخت ترین ترک ها محسوب می شود.

اما نگران نباشید؛ ما در کنار شما هستیم و با تیم کاملاً مجرب خود، شما را همراهی خواهیم کرد. می توانید همین الان با ما تماس بگیرید تا هم ترک اعتیاد اختیاری و هم ترک اعتیاد اجباری را برای هروئین سفارش دهید. البته شما می توانید برای عزیزان خود با رعایت تمام احترام لازم، این مطلب را بفرستید تا نسبت به ترک این ماده مخدر خطرناک اقدام نمایند.

راه های ارتباط با ما

اعتیاد آوری هروئین می تواند روز به روز بیشتر شود؛ زیرا جمعیت افسرده ها در دنیا در حال افزایش است! پس بهتر است دست به دست هم دهیم تا به سرعت این مشکل را از جامعه خود ریشه کن کنیم.

جمع بندی و سخن آخر

در این مقاله از احیاء تازه (بهترین مجموعه ترک اعتیاد در تهران)، شدت اعتیادآوری هروئین را بررسی کردیم و گفتیم که این ماده در طبقات مختلف باعث اعتیادآوری در جوامع مختلف می‌شود. شدت عوارض آن نسبت به سن فرد و همچنین میزان مصرف او و همچنین دوز مصرف می تواند متغیر باشد.

لازم به ذکر است که این ماده در صنایع مخدر، یکی از محبوب ترین ها به شمار می رود؛ به همین دلیل، تولید کنندگان این ماده مخدر روز به روز بر تنوع آن می افزایند تا مشتریان بیشتری کسب کنند. اما متاسفانه در این راستا موفق نیز می‌شوند! شما می‌توانید با نشر این مطلب و دیگر مطالب وب سایت ما، آموزش های لازم و برای افراد مبتلا بدهید تا ایشان نیز نسبت به ترک اعتیاد اختیاریه هروئین اقدام نمایند.

دوستان عزیز میتوانید با رفتن به اینستاگرام ترک اعتیاد احیاء تازه و یا آپارات کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه ، سایر مقالات ما را در شبکه های مجازی دنبال نمایید .

سم زدایی بدن

4/5 - (1 امتیاز)

درباره کمپ ترک اعتیاد اختیاری و اجباری بیشتر بدانید

Tags: ,

پست های مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.