19 عوارض خطرناک کراک – ترک اعتیاد به کراک

folder_openترک اعتیاد, مقالات
commentبدون دیدگاه

19 عوارض خطرناک کراک – ترک اعتیاد به کراک

کراک یکی از ماده های مخدر صنعتی می باشد که بسیار خطرناک بوده است ، ما در ادامه به شناخت 19 تا از اتفاقاتی که بعد از مصرف بلند مدت کراک اتفاق می افتد می پردازیم ، همچنین میتوانید درباره ” ترک اعتیاد کوکائین و کراک” بیشتر بخوانید .

اصول ترک کراک و عوارض خطرناک آن!

اصول ترک کراک و عوارض خطرناک آن
اصول ترک کراک

ترک کراک یکی از بزرگ ترین معضلات جوامع در هنگام پاکسازی افراد بیمار است! کراک در حالت کلی، از کوکائین غلیظ شده تولید می شود. در سال های اخیر، با توجه به پیشرفت علم و پیشرفت روش های ساخت مواد مخدر، هروئین بسیار قوی شده را به بازار معرفی کرده اند که با نام کراک شناخته می شود.

این ماده بیش از اندازه خطرناک بوده و ترک آن نیز بسیار سخت است؛ بطوریکه ما در احیاء تازه (بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران)، ترک کراک را یکی از سخت ترین مورد ها در بین موارد ترک اعتیاد به دخانیات می دانیم. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با عوارض و اصول ترک اعتیاد به کراک آشنا کنیم.

کراک چیست؟ این ماده مخدر چگونه تولید می شود؟

کراک چیست؟ این ماده مخدر چگونه تولید می شود؟
کراک چیست ؟

کراک معمولا به یک گل کمرنگ و یا خاک رس شباهت دارد و مصرف آن نیز ساده است! برای مصرف کراک آن را روی سرسنجاق می زنند و با یک لوله می کشند. این ماده بوی خاصی ندارد و براحتی قابل مصرف است اما به هیچ عنوان حتی یک بار هم نباید به سمت آن بروید!

کراک یکی ماده مخدر است که برخلاف کوکائین، نباید قبل از تزریق به حالت خنثی تبدیل شود. این باعث می شود تا کراک که فرم خنثی نشده ای از کوکائین است، به سرعت فرد را تحت تاثیر قرار دهد. این تاثیرات می توانند در جسم، روح و روان فرد اثرات ناگواری بر جای بگذارند.

در بررسی های مختلف نشان داده شده است که دلیل اصلی اعتیاد به دخانیات به خصوص از سنین پایین، قیمت پایین خرید کراک و مصرف ساده آن است. این ماده نسبت به هروئین و کوکائین ارزان قیمت تر است ولی وابستگی بسیار شدید تری نسبت به آن ها ایجاد می کند. علاوه بر این، عوارض مصرف کراک نیز شدید تر از آن دو دیگر مواد مخدر است.

بطور کلی، هروئین که یکی از خطرناک ترین مواد مخدر در دنیا است، در کنار کراک تسلیم می شود! این یعنی اینکه کراک تاثیرات بسیار شدیدتری نسبت به هروئین و کوکائین برجای می گذارد. بطور معمول، خلوص هروئین حدود 10 الی 15 درصد است. این در حالی است که کراک حدود 60 الی 70 درصد خلوص دارد.

حال این نشان می دهد که اعتیاد به کراک یکی از خطرناک ترین اعتیاد هایی است که جوامع بشری به خود دیده است. در حال حاضر، باید در نظر داشت که ترک کراک نیز با توجه به این گفته ها بسیار سخت خواهد بود! اما نگران نباشید و ادامه مقاله را بخوانید…

عوارض مصرف کراک چیست؟

19 عوارض خطرناک کراک
19 عوارض خطرناک کراک

مصرف یک بار کراک می تواند فرد را از این دنیا خارج کند! این حس عجیب و غریب باعث می شود تا فرد رفته رفته به دنبال رسیدن حس اولیه مصرف، دوز بالاتری مصرف کند! اما اینجا است که خطرات کراک خود را نشان می دهند. علاوه بر این، این ماده نسبت به تمام مواد مخدر دیگر، اعتیاد آور تر است. پس می توان گفت انتهای تمام مواد مخدر، همین کراک است که متاسفانه مصرف زیادی نیز دارد.

کراک در همان اولین ورود به بدن، تغییرات شدیدی روی احساسات فرد برجای می گذارد. این تغییرات می توانند فرد را تحت فشار زیادی قرار دهند تا دوباره آن را مصرف کند. شما پس از استفاده، حدود 5 الی نهایتا 7 دقیقه وقت لازم دارید تا خطرات کراک بروز کنند! کراک می تواند تا 3 الی 5 ساعت بعد از مصرف نیز در بدن بماند و اثرات خود را نشان دهد. بطور کلی، مهم ترین عوارض کراک عبارت اند از:

 1. تشنج
 2. تپش قلب
 3. اضطراب
 4. پرخاشگری
 5. اختلالات هضم و دستگاه گوارش
 6. افسردگی
 7. نوسانات فشار خون
 8. حالت تهوع
 9. بیخوابی
 10. یبوست
 11. ایجاد زخم و جوش های پوستی
 12. مشکل ادرار
 13. کم خونی
 14. حمله قلبی
 15. تعرق شدید
 16. رنگ پریدگی
 17. ضعف جنسی
 18. هپاتیت
 19. زخم مخاط بینی

این ها بخشی از عوارض خطرناک کراک هستند! شما فرض کنید چه میزان عوارض با چه شدتی قرار است وارد بدن فرد مصرف کننده وارد شود و آیا این مقدار ارزش چند لحظه خوشی را دارد!؟ قطعا خیر…

اصول ترک کراک چیست؟

عوارض ترک اعتیاد به کراک
عوارض مصرف کراک

در ترک کراک باید دقت داشته باشید که هیچ عمل خودسرانه ای انجام نشود! این ماده به شدت سمی است و ترک یکباره آن ممکن است اثرات جبران ناپذیری روی بدن شما بگذارد. مواد مخدر با دوز های مختلف و شدت اثر های متفاوت می توانند بروز کنند. برای مثال، مصرف و ترک اعتیاد به تریاک که یکی از پرمصرف ترین مواد مخدر در دنیا است، بسیار ساده تر از کراک است. اما تریاک و ترک آن هم سختی های بسیاری دارد.

حال فرض کنید کراک یکی از سخت ترین ترک ها را دارد! یعنی فرد بیمار چه بخواهد ترک اعتیاد اجباری را انتخاب کند و چه بخواهد ترک اعتیاد اختیاری را انتخاب کند، قرار است روز های سختی در پیش داشته باشد. اما نگران نباشید ما در کنار شما هستیم. ابتدا بیایید به علائم ترک اعتیاد به کراک بپردازیم و سپس به معرفی تیم حرفه ای خود بپردازیم.

عوارض ترک اعتیاد به کراک

 • افزایش تپش قلب با نوسانات عجیب!
 • اختلالات خفیف تا شدید تنفسی
 • اختلال در خواب
 • افزایش شدید فشار خون، به یکباره!
 • بیماری های روحی و روانی
 • افسردگی شدید
 • انواع حساسیت مثل حساسیت پوستی
 • و…

با وجود تمام این موارد، ما در کمپ احیاء تازه (بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران و شهرری) همراه شما هستیم تا شما را در ترک اعتیاد به کراک کمک کنیم. این ماده مخدر که یکی از خطرناک ترین مواد در دنیا است، به شدت باعث افت هوشیاری شما خواهد شد. این باعث می شود تا شما هیچ کنترلی روی خود نداشته باشید.

اما نگران نباشید! ما با تیم متخصص خود می توانیم شما را در ترک اعتیاد به کراک یاری کنیم. ممکن است شما بخواهید ترک اعتیاد اختیاری را برای ترک کراک برگزینید. این انتخاب بهتر از ترک اعتیاد اجباری است! زیرا ذهن شما برای ترک این ماده مخدر آماده تر خواهد شد.

پس برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه ترک اعتیاد به کراک در کمپ احیاء تازه، می توانید همین الان با ما تماس بگیرید. متخصصین و مشاورین ما به شما پاسخ های مربوطه را خواهند داد تا شما یا عزیزانتان بدون هیچ نگرانی اقدام به شروع ترک این ماده مخدر خطرناک بکنید.

جمع بندی

در این مقاله از مقالات آموزشی احیاء تازه (بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران) عوارض شدید مصرف کراک و خطرات ترک کراک را بررسی کنیم. بطور کلی، کراک یا Crack یکی از خطرناک ترین مواد مخدری اند که به دست بشر ساخته شده و مصرف می شوند! این ماده خاصیت خورندگی بسیار بالایی برای اورگان های داخلی دارد؛ بطوریکه افراد ممکن است پس از اعتیاد شدید به کراک، عملکرد سالم برخی از اورگان های حیاتی بدن خود را از دست بدهند!

پس ترک کراک یکی از مهم ترین مباحثی است که باید در زمینه ترک اعتیاد به دخانیات بررسی شود. این ترک ممکن است عوارض بسیار شدیدی برجای بگذارد. برای مثال، ممکن است شما با مصرف کراک دچار تپش قلب و افسردگی شوید، حال با آغاز دوران ترک کراک نیز این علائم را دوباره مشاهده کنید!

به هر حال، نگران نباشید؛ زیرا ما در احیاء تازه در کنار شما هستیم و مفتخریم که بعنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد تهران، می توانیم به شما در ترک کراک کمک کنیم. همین الان کافی است تصمیم خود را بصورت جدی بگیرید و زندگی پاک و سالم را به خود هدیه کنید. می توانید وارد صفحه درباره ما شوید و با مشاورین ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

درباره ما

کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه که به عنوان یکی از بهترین کمپ های حال حاضر در شهرتهران می باشد که با داشتن مددیاران و پزشکان دلسوز و حرفه ای ، شما را در زمینه ترک اعتیاد تا آخرین مرحله همراهی میکنند . شما دوستان عزیز میتوانید ما را از شبکه های مجازی همچون اینستاگرام و یا آپارات دنبال نمایید .

سم زدایی بدن

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.

درباره کمپ ترک اعتیاد اختیاری و اجباری بیشتر بدانید

Tags: , ,

پست های مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.