پشتیبانی کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه
پاسخگوی همه سوالات شما عزیزان هستیم.

09358666564 09122687608

کمپ ترک اعتیاد جنوب تهران

folder_openمقالات
commentبدون دیدگاه

تاریخ بروز رسانی : 1401/03/29 – توسط : admin

کمپ ترک اعتیاد جنوب تهران

کمپ ترک اعتیاد اجباری و تمایلی احیاء تازه (بهترین کمپ ترک اعتیاد جنوب تهران) دارای مجوز رسمی از سازمان محترم بهزیستی کشور می باشد که فعالیت اصلی این کلینیک ترک اعتیاد جنوب تهران ، خدمات ترک اعتیاد و درمان سوء مصرف مواد مخدرمی باشد .

متخصصی و عوامل کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه بر این باور هستند که اعتیاد ، یک نوع بیماری قابل درمان می باشد و میتوان به راحتی پاکی و سلامتی کامل جسم و روح را پیدا کرد . نتیجه این باور قلبی ، پاک سازی و زندگی دوباره صد ها بیمار عزیز از اعتیاد می باشد که از این کلینیک مرخص شده اند و حال بعد از گذشت چندین سال همچنان زندگی پاک و موفق خود را دارند .

کمپ ترک اعتیاد در جنوب تهران
کمپ ترک اعتیاد در جنوب تهران

جهت مشاوره و یا اطلاع رسانی از آخرین شرایط پذیرش بیماران ، یکی از راه های زیر را انتخاب نمایید :

چت آنلاین
تماس با ما (ثبت نام در کمپ)
شبکه مجازی کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه (اینستاگرام)

شماره تماس مدیریت و مشاوره (رنجبر)

09122687608

شماره تماس جهت هماهنگی و بستری

09358666564

میتوانید بر روی آن ها کلیک نمایید و وارد صفحه آن ها شوید .

روش های درمانی مرکز ترک اعتیاد احیاء تازه ، کمپ ترک اعتیاد در جنوب تهران

کمپ جنوب تهران
کمپ جنوب تهران

کلینیک ترک اعتیاد جنوب تهران از روش های ترکیبی مانند : مشاوره و روان درمانی ، دوری از هر نوع مواد مخدر ، ایجاد انگیزش برای بیماران عزیز ، روانکاری ، انجام فعالیت های ورزشی و بدنی مفید برای دفع سریعتر مواد از بدن (سم زدایی اعتیاد) می باشد .

همچنین کنار این نوع روش ها از روش های مکمل همانند ، مشاوره خانوادگی برای آموزش دیدن خانواده های عزیز بیماران در جهت فرد درمان یافته ، انجام فعالیت های گروهی درمانی و همچنین بعد از مرخص شدن بیمار از کمپ ترک اعتیاد ، تا چند وقت به صورت حضوری و غیر حضوری در جریان حال بیمار می باشند .

یکی از بهترین راه ها که کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه واقع در جنوب تهران بر آن به شدت تمرکز دارد ، مشارکت و صحبت با افراد بهبود یافته می باشد ، این را میدانیم که هیچ فردی به جزء یک فرد درمان یافته نمیتواند بهترین انگیزه و راهنما برای افراد دیگر بیمار باشد و بیشتر راهنمایی ها و مشاوره ها توسط افراد با تجربه و درمان یافته و موفق جامعه می باشد . این مرکز با داشتن کادردرمانی مجرب ، پزشک ، روانشناس و مددیاران ترک اعتیاد و خانواده دوره دیده و با تجربه شروع به انجام خدمت به بیماران عزیز اعتیاد می باشند و خدماتی کاملا تخصصی و حرفه ای در اختیار بیماران عزیز قرار میدهند .

برنامه درمانی برای بیماران اعتیاد ، به دو نوع درمان ، دارویی و غیر دارویی می باشد که غیر دارویی باید تحت نظر پزشک و روانشناس و مددیاران اعتیاد و خانواده انجام گیرد . در این نوع دوره ، باید تمام جهات دیده و برسی شود که این جهت ها شامل ، جسمی ، روانی و روحی می باشد که معمولا در دوره های 21 الی 30 روزه انجام می شود که بعد از تمام شدن دوره در صورت نیاز و تجویز پزشک ، آن قابل تمدید نیز می باشد .

اعتیاد یک بیماری و جنبه جسمی کوتاه مدت دارد و پس از گذشت دوره های مختلف کوتاه مدت قابل درمان می باشد ، بیشترین کار انجام شده برای ترک اعتیاد  بر روی جنبه های روانی و روحی بیمار می باشد . این کار با برگزاری کلاس های آموزشی و مشاوره فردی و درمانی و گروهی و خانوادگی در کنار بیماران طی دوره بستری ، بعد از مرخص شدن از کمپ ترک اعتیاد آماده  زندگی ای بدون مواد مخدر در کنار خانواده عزیز و جامعه خود می باشد . همچنین بعد از ترک مواد مخدر با آموزش دیدن این که چگونه بعد از پاکی ، پاک بمانیم ، به شما عزیزان کمک میشود.

محیط کمپ ترک اعتیاد جنوب تهران

میدانید که محیط درمانی بسیار مهم می باشد در روند ترک اعتیاد و پاکی ، برای همین علت کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه با ایجاد یک فضای کاملا شاد و مرفح ، روند ترک را برای مددجویان خود آسانتر کرده است .

کمپ ترک اعتیاد جنوب تهران
کمپ ترک اعتیاد جنوب تهران

هزینه اقامت در کمپ ترک اعتیاد جنوب تهران

هزینه بستری شدن در کمپ ترک اعتیاد تهران ، به نوع و خدماتی که برای بیمار ارائه می شود متفاوت بوده است . هزینه کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه ، بر طبق تعرفه سازمان بهزیستی کشور را میتوانید به صورت دقیق و کامل از یکی از روش های زیر بپرسید :

چت آنلاین
تماس با ما (ثبت نام در کمپ)
شبکه مجازی کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه (اینستاگرام)

شماره تماس مدیریت و مشاوره (رنجبر)

09122687608

شماره تماس جهت هماهنگی و بستری

09358666564

اگر ساکن شهر تهران، یا اطراف آن مثل (پرند ، کهریزک ، ورامین ، پاکدشت ، شهرری ، قرچک و رباط کریم) می باشد و نیاز به ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد دارید ، با ما در تماس باشید تا مشاوران ما بهترین راه های ترک اعتیاد را در اختیار شما عزیزان بگذارند .

همچنین کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه در آپارات نیز فعالیت دارد که میتوانید از “آپارات کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه” مارا دنبال نمایید .

کمپ ترک اعتیاد پرند از دو نوع ترک اعتیاد ، ترک اعتیاد اجباری ، ترک اعتیاد اختیاری نیز برخوردار می باشد که شما دوستان عزیز میتوانید با کلیک بر روی آنها ، اطلاعات کامل این نوع ترک را بخوانید و حتی در این مقاله میتوانید درباره “تفاوت ترک اعتیاد اجباری و ترک اعتیاد اختیاری” نیز بخوانید .

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.
مقاله قبلی
کمپ ترک اعتیاد پرند
مقاله بعدی
کمپ ترک اعتیاد پیشوا
درباره کمپ ترک اعتیاد اختیاری و اجباری بیشتر بدانید
Tags: کمپ ترک اعتیاد تهران, کمپ ترک اعتیاد جنوب تهران, کمپ تهران, کمپ جنوب تهران

پست های مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.