پشتیبانی کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه
پاسخگوی همه سوالات شما عزیزان هستیم.

09358666564 09122687608

کمپ ترک اعتیاد پیشوا

folder_openمقالات
comment6 دیدگاه

تاریخ بروز رسانی : 1401/11/23 – توسط : MHA007

کمپ ترک اعتیاد پیشوا

کمپ ترک اعتیاد پیشوا
کمپ ترک اعتیاد پیشوا

کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه یکی از کمپ های ترک اعتیاد اجباری ، کمپ ترک اعتیاد اختیاری و یا تمایلی در پیشوا می باشد که با داشتن مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کشور شروع به فعالیت حرفه ای در زمینه ترک اعتیاد و خدمات سوء مصرف مواد مخدر کرده است .

کمپ ترک اعتیاد پیشوا خدماتی نظیر بر ترک تریاک ، ترک شیشه ، ترک متادون ، ترک ماری جوانا ، ترک حشیش ، ترک ال اس دی ، ترک هروئین و کراک ، ترک کوکائین و سایر مواد مخدر دیگر میدارد که شما دوستان عزیز میتوانید از طریق یکی از راه های ارباطی زیر با مشاوران کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه ارتباط برقرار نمایید و شروع به ثبت نام در کلینیک ترک اعتیاد پیشوا نمایید .

توضیحات آقای رنجبر در مورد کمپ ترک اعتیاد :

چت آنلاین
تماس با ما (ثبت نام در کمپ)
شبکه مجازی کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه (اینستاگرام)

شماره تماس مدیریت و مشاوره (رنجبر)

09122687608

شماره تماس جهت هماهنگی و بستری

09358666564

میتوانید بر روی آن ها کلیک نمایید و وارد صفحه آن ها شوید .

بهترین کمپ ترک اعتیاد در پیشوا کجاست ؟

کمپ پیشوا
کمپ پیشوا
 • بهترین کمپ ترک اعتیاد مکانی می باشد که در قدم اول از کادر درمانی با تجربه و حرفه تشکیل شده باشد و مشاورین دلسوز ، افراد این مرکز را به چشم یک بیمار که نیاز به درمان دارد نگاه بکنند نه چشم یک مجرم و با آن ها بد رفتاری بکنند .
 • از دیگر مواردی که یک کمپ را نسبت به کمپ های دیگر برتر می سازد ، داشتن پشتیبانی مالی قوی می باشد که بتواند تمام نیاز های کمپ را برطرف سازد و در کنار آن از محیطی سالم و شاد ، امکانات رفاهی مناسب برخوردار باشند که این موارد باعث می شود شرایط برای افرادی که در حال ترک هستند راحتر و با انگیزه تر باشد .

اهداف کمپ ترک اعتیاد

 1. از مهم ترین هدف های کمپ ترک اعتیاد پیشوا ، ایجاد فضا و محیطی مناسب برای بازتوانی و درمان راحتر شخص مصرف کننده باشد ، محیطی سرشار از آرامش و راحتی که فرد بیمار ، احساس تحقیر شدن و یا مجرم بودن نداشته باشد و با آن همانند یک فرد با شخصیت که نیاز به درمان دارد رفتار بشود .
 2. هدف بعدی کمپ ترک اعتیاد ، قرار دادن بیمار در محیطی می باشد که کاملا بدور از هر گونه مواد مخدر و اعتیاد آور باشد که بیمار نتواند به هیچ عنوان دسترسی به مواد مخدر داشته باشد .
 3. حمایت خانوادگی از دیگر مواردی است که فرد بیمار باید آنها را داشته باشد ، کمپ ترک اعتیاد باید یک فضایی را به وجود آورد که بیمار بتواند به مدت کوتاه با خانواده ، اقوام و دوستان خود در ارتباط باشد تا بتواند از کمک و حمایت روحی آنها برخوردار شود .
 4. از دیگر مواردی که جزوه هدف های کمپ ترک اعتیاد پیشوا و سایر کمپ های ترک اعتیاد برتر شناخته می شود ، آموزش و مهارت های ارتباطی می باشد که فرد بیمار بتواند به راحتی مشکلات را با مشاورین خود درمیان بگذارد و بتواند از احساسات و تجربیات افراد ترک کرده استفاده نماید تا یک انگیزه بزرگ برای ترک اعتیاد خود پیدا بکند .
کمپ ترک اعتیاد در پیشوا
کمپ ترک اعتیاد در پیشوا

کمپ ترک اعتیاد اجباری و اختیاری

کمپ ترک اعتیاد پیشوا با نام موسسه اعتیاد احیاء تازه برای دوستانی که نیاز به ترک اعتیاد اجباری نیز دارند ، محیطی مناسب فراهم کرده است و خود شخص و یا افراد خانواده و نزدیکان میتوانند با ارتباط گرفتن با مشاورین ما ، راهنمایی ثبت نام ترک اعتیاد اجباری را داشته باشند تا راهنمایی های لازم برای آن شخص انجام گیرد.شما عزیزانی که نیاز به ترک اجباری دارید و میخواهید اطلاعات بیشتری کسب نمایید ، میتوانید وارد صفحه ترک اعتیاد اجباری شوید و در این مورد اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

همچنین ما کمپ ترک اعتیاد اختیاری و یا تمایلی نیز برقرار کردیم و دوستان عزیزی که به بیماری اعتیاد مبتلا هستند ، میتوانند از خدمات ترک اعتیاد اختیاری ما استفاده بکنند ، ما به صورت کامل در یک مقاله درباره ترک اعتیاد مواد مخدر مقاله ای تهیه کردیم که شما عزیزان میتوانید وارد صفحه ترک اعتیاد بشوید و در این مورد اطلاعات کاملی کسب نمایید ، همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ترک اعتیاد اختیاری کمپ ترک اعتیاد پیشوا ، وارد صفحه ترک اعتیاد اختیاری شوید و در این مورد اطلاعات کامل تری کسب نمایید.

شماره تماس کمپ ترک اعتیاد
شماره تماس کمپ ترک اعتیاد

هزینه کمپ ترک اعتیاد خصوصی و دولتی به چه صورت می باشد ؟

افرادی که به صورت داوطلبانه و یا از طریق خانواده به کمپ ترک اعتیاد مراجعه می نمایند ، می بایست نسبت به هزینه ترک اعتیاد فرد اقدام نمایند . هزینه کمپ ترک اعتیاد معمولا به صورت ماهیانه و دوره ای  می باشد که طول دوره درمان از طریق پزشک مشخص می شود و این هزینه تقریبا بیشتر از 1 ملیون تومان می باشد .

این مبلغ یا از طریق خود بیمار پرداخت می شود یا از طریق خانواده آن . هزینه های کمپ ترک اعتیاد دولتی و یا کمپ ترک اعتیاد خصوصی به دلیل تفاوت داشتن در  امکانات رفاهی و مواردی از این دسته ، قابل مقایسه با هم نیستن و اختلاف زیادی در هزینه با هم دارند .

این را نیز بگوییم که برخی از کمپ های ترک اعتیاد در حین درمان بیمار ، از دارو هایی استفاده میکنند که بیمار و یا خانواده بیمار باید مبلغ دارو های مورد استفاده بیمار را بپردازند ، همچنین در صورت داشتن بیمه درمانی ، 70 درصد هزینه دارو ها را بیمه پرداخت می کند و فرد باید 30 درصد مابقی هزینه را پرداخت نماید .

چت آنلاین
تماس با ما (ثبت نام در کمپ)
شبکه مجازی کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه (اینستاگرام)

شماره تماس مدیریت و مشاوره (رنجبر)

09122687608

شماره تماس جهت هماهنگی و بستری

09358666564

اگر ساکن شهر تهران، یا اطراف آن مثل (پیشوا ،  پرند ، کهریزک ، ورامین ، پاکدشت ، شهرری ، قرچک و رباط کریم) می باشد و نیاز به ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد دارید ، با ما در تماس باشید تا مشاوران ما بهترین راه های ترک اعتیاد را در اختیار شما عزیزان بگذارند .

همچنین کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه در آپارات نیز فعالیت دارد که میتوانید از “آپارات کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه” مارا دنبال نمایید .

کمپ ترک اعتیاد پیشوا از دو نوع ترک اعتیاد ، ترک اعتیاد اجباری ، ترک اعتیاد اختیاری نیز برخوردار می باشد که شما دوستان عزیز میتوانید با کلیک بر روی آنها ، اطلاعات کامل این نوع ترک را بخوانید و حتی در این مقاله میتوانید درباره “تفاوت ترک اعتیاد اجباری و ترک اعتیاد اختیاری” نیز بخوانید .

دوستان عزیز میتوانید درباره “سم زدایی بدن” که یکی از راه های ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد احیاء تازه (بهترین کمپ ترک اعتیاد پیشوا) می باشد مطالعه نمایید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید.
مقاله قبلی
کمپ ترک اعتیاد جنوب تهران
مقاله بعدی
حقایق عجیب درباره مصرف قلیون
درباره کمپ ترک اعتیاد اختیاری و اجباری بیشتر بدانید
Tags: اعتیاد در پیشوا, پیشوا, قیمت کمپ پیشوا, کمپ ترک اعتیاد پیشوا

پست های مرتبط :

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • آواتار منایاوری
  منایاوری
  1400-10-15 15:55

  واقعا میشه گفت بهترین کمپ ترک اعتیاد در پیشوا شما هستید
  دیروز پسر داییم مرخص شد

  پاسخ
 • آواتار عشقه پاکی
  عشقه پاکی
  1401-04-21 18:23

  بهترین کمپ ترک اعتیاد پیشوا که میگن لایق شماست ، بنده بعد از 3 سال اعتیاد به تریاک ، تونستم تو یک ماه در کمپ ترک اعتیاد شما ترک کنم و الان نزدیک به 5 ماهه در پاکی کامل به سر میبرم ، خانوادم هر روز با دیدن من شما رو دعا میکنن ، خداخیرتون بده که تونستید با هزینه کم بنده رو ترک بدید

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز ، خواهش میکنیم ، وظیفه ما و کادر درمانی و مشاوره کمپ ترک اعتیاد پیشوا ، پاکی عزیزان بیمار می باشد .خوشحالیم که توانستیم پاکی دوباره را به زندگی شما هدیه بدیم ، موفق و پیروز باشید.

   پاسخ
 • […] اطراف تهران مثل  (کهریزک ، رباط کریم ، پرند ، پیشوا ، جنوب تهران ،  ورامین ، پاکدشت ، شهرری ، قرچک) می […]

  پاسخ
 • […] تهران، یا اطراف آن مثل (کهریزک ، رباط کریم ، پرند ، پیشوا ، جنوب تهران ،  ورامین ، پاکدشت ، شهرری ، قرچک) می […]

  پاسخ
 • آواتار نازنین علیپور
  نازنین علیپور
  1402-10-18 23:18

  سلام می‌خوام همسرمو بستری کنم چیکار باید کنم ایشون نزدیک یکماه ترک کردن ولی می‌خوان از من سواستفاده کنن و عذابم بدن از لحاظ روحی پاک نیستند

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.